Potrzebuję maści przeciwzapalnych, które są niedrogie ale skuteczne.

Postautor: anastazjaP » 04 sty 2018, 21:07

Cześć! W mojej apteczce największą część stanowią środki przeciwbólowe. Tabletki na bóle miesiączkowe, na migreny, na zatoki, ból gardła. Od niedawna mój mężczyzna zaczął uprawiać sport i wolałabym uzupełnić naszą apteczkę o maści na stłuczenia czy inne kontuzje. Polecicie mi coś, co jest jednocześnie w miarę tanie i skuteczne?
Awatar użytkownika
anastazjaP

Potrzebuję maści przeciwzapalnych, które są niedrogie ale sk

Postautor: ANGELA » 04 sty 2018, 21:26

Dobrze to o Tobie świadczy, że dbasz o wszystko zawczasu. Jeśli chodzi o maści przeciwzapalne, ten link może Ci się bardzo przydać: aptekamini.pl/category/bez-recepty-preparaty-przeciwbolowe. Znajdziesz tam mnóstwo produktów z kategorii, której poszukujesz. Możesz porównać poszczególne maści, gdyż są wyczerpująco opisane na stronie. Czasem możesz też trafić na opinie klientów, co bardzo pomaga w decyzji.
Awatar użytkownika
ANGELA

Postautor: vulgaris » 05 sty 2018, 0:04

Ja sam uprawiam sport i powiem Ci, że w apteczce przydają się nie tylko maści przeciwzapalne, ale również bandaże – do usztywnienia bolącego stawu. Na szczęście oba te produkty możesz kupić podczas jednych zakupów.
Awatar użytkownika
vulgaris

Postautor: DonataN » 05 sty 2018, 1:37

Zgodzę się z kolegą powyżej, warto zrobić od razu zapas. Na szczęście kupując w aptekach internetowych, możesz dodatkowo zaoszczędzić na wysyłce, gdyż po przekroczeniu
Awatar użytkownika
DonataN

Postautor: anastazjaP » 05 sty 2018, 3:31

Polecicie mi jakąś konkretną aptekę internetową? Nigdy nie robiłam zakupów w ten sposób, przyznam szczerze.
Awatar użytkownika
anastazjaP

Postautor: smerfetka » 05 sty 2018, 6:19

Koleżanka wyżej podała adres do najlepszej – moim zdaniem – apteki internetowej. Zawsze robię tam zakupy i wręcz odzwyczaiłam się od zakupów w stacjonarnej aptece, na rzecz tej. Chyba, że naprawdę potrzebuję jakiegoś produktu natychmiast – wtedy idę do apteki osiedlowej. Apteka MINI oferuje jednak szybką wysyłkę, więc dość szybko mogę otrzymać zamówione produkty prosto do domu. Jednak najbardziej podoba mi się bogactwo asortymentu. Tutaj, w kategorii ze środkami przeciwbólowymi, znajdziesz oddzielną podkategorię odnośnie maści. Możesz je posortować względem ceny – wtedy znajdziesz najtańsze produkty.
Awatar użytkownika
smerfetka

Postautor: anastazjaP » 05 sty 2018, 7:13

Dziękuję Wam za polecenie! Już wiem, na co się zdecyduję.
Awatar użytkownika
anastazjaP

Wróć do Uroda

x