Instalacja gazu

Instalacja gazu

Postautor: yggdrasil » 27 lip 2016, 2:28

Siemanko. Sprowadza mnie tu na forum chyba sprawa dość nietypowa. Bo kto by niby wchodził na forum i pytał o takie rzeczy? No to jestem ja i pytam :P Interesują mnie instalacje gazowe. Nie wiem gdzie mam szukać jakiegoś speca, który się tym zajmuje. Szukałem może wśród znajomych czy mają jakieś namiary, ale nic z tego nie wyszło. I tak sobie krążę i szukam i nic z tego nie wychodzi. NO i trochę kiszka się robi, bo tom instalacje trzeba już zakładać od razu teraz, a ja żadnego wykonawcy znaleźć nie mogę. Możecie mi jakoś pomóc i coś lub kogoś polecić, kto się tym zajmuje? Chętnie się dowiem.
Awatar użytkownika
yggdrasil

Instalacja gazu

Postautor: vulgaris » 27 lip 2016, 5:13

Cześć, jeśli chodzi o instalacje gazowe to pamiętaj żeby wybrać sprawdzoną firmę i uważać, kogo bierzesz. Nie może to być żadna bublowata firma, bo CI też taki bubel w domu założą i będzie bum, po Was. Ogólnie to takich firm, które się zajmują zakładaniem instalacji, to znajdziesz mnóstwo i myślę, że będziesz zadowolony z tego, co otrzymasz. Raczej dużo to nie będzie kosztowało, chociaż są firmy, które mogą się wysoko cenić za dobrze wykonaną robotę. Także musisz być bardzo ostrożny, jeśli chodzi o wybieranie firmy. Ale pamętaj że bezpieczeństwo i ostrożność to podstawa
Awatar użytkownika
vulgaris

Instalacja gazu

Postautor: yggdrasil » 27 lip 2016, 7:24

No wiem wiem przecież, że z gazem nie ma żartów, dlatego zależy mi na tym, żeby znaleźć jakąś firmę, która się na tym dobrze zna i wie, co robi. Właśnie dlatego tu na forum pytam czy znacie może kgoś fajnego i czy możecie polecić jakieś sprawdzone firmy, żebym się czasami nie zawiódł, jak sam coś wezmę. Przy okazji kuchenki szukam też od razu do tego gazu :D
Awatar użytkownika
yggdrasil

Instalacja gazu

Postautor: vulgaris » 27 lip 2016, 10:17

A no tak. Teraz wolnostojące kuchenki na gaz można dostać w całkiem dobrych cenach i myślę, że jak znajdziesz dobrą firmę, która Ci zrobi instalację, to przy okazji może Ci jakąś kuchenkę też polecą dobrą. Tak mi się wydaje, że będzie najbezpieczniej z takiej oferty skorzystać.
Awatar użytkownika
vulgaris

Instalacja gazu

Postautor: yggdrasil » 27 lip 2016, 10:50

Hm a o tym akurat to ja nie pomyślałem. No ale dzięki będę się jeszcze wszystkie dowiadywał. :)
Awatar użytkownika
yggdrasil

Wróć do O wszystkim innym

x