Czy warto wynając dj-a na imprezę integracyjną?

Postautor: Drackonid » 21 lip 2016, 2:44

Cześć. Czy wynajmowaliście kiedyś dj-a na jakies imprezy integracyjne? Czy opłaca się wynajmowac dj-a na tego rodzaju spotkania czy jednak dj jest rezerwowany głównie na wesela i przyjęcia weselne?
Awatar użytkownika
Drackonid

Postautor: LeśnaKuropatfa » 21 lip 2016, 3:22

Z usług profesjonalnych dj-ów korzysta się coraz częściej. Do wynajmowania ich na imprezy integracyjne oraz eventy firmowe zapraszają sami dj-e, o czym można przeczytać np. na stronie http://www.djlight.pl/oferta/imprezy-firmowe-eventy/. Z udziałem dj-a każda impreza jest ciekawsza, bo dj-e nie tylko zabawiają gości, ale mogą również na życzenie swoich klientów przygotować dokładny scenariusz każdej imprezy.
LeśnaKuropatfa

Postautor: Drackonid » 21 lip 2016, 4:51

OK. A jak się przedstawiają ceny takich imprez i eventów z udziałem dj-a, orientujesz się może?
Awatar użytkownika
Drackonid

Postautor: LeśnaKuropatfa » 21 lip 2016, 7:45

Nie znam dokladnych stawek, ale z tego co słyszałam, ceny oferowane przez dj-ów nie są na ogół wygórowane, bo panuje wśród nich duża konkurencja.
LeśnaKuropatfa

Postautor: Formosa_vC » 21 lip 2016, 8:01

Ja słyszałam, że dobry DJ za udział w weselu bierze jakieś 2000 złotych, natomiast za obsługę około 6-godzinnego przyjęcia – około 1200 złotych. Natomiast jeśli chodzi o imprezy integracyjne, to ceny są zróznicowane, bo po prostu każda tego typu impreza jest inna, inaczej zaplanowana.
Awatar użytkownika
Formosa_vC

Wróć do O wszystkim innym

x