Prezent dla mamy

Prezent dla mamy

Postautor: Drackonid » 13 lip 2016, 5:14

Witam wszystkich. Chciałbym podarować jakiś prezent swojej mamie, ponieważ rzadko bywam w domu bo pracuje ale chce żeby wiedziała ze o niej mysle. Nie mogę się zjawic osobiście ale może jakiś fajny prezent, kwiaty itp. by jej poprawily humor? Jakies propozycje? Ona jest ze stolicy a ja obecnie pracuje praktycznie nad morzem.
Awatar użytkownika
Drackonid

Prezent dla mamy

Postautor: vulgaris » 13 lip 2016, 8:09

Kwiaty to bardzo fajny i uniwersalny pomysł na pokazanie komuś, że Ci zależy itp. Ja mogę polecić od siebie fajną firmę, która zajmuje się dostawą kwiatów w Warszawie ;) Wybierz jakiś fajny bukiet dla swojej mamy, dodaj liścik i na pewno ją to strasznie ucieszy
Awatar użytkownika
vulgaris

Postautor: nieprzenikniona » 13 lip 2016, 8:10

Ja niestety nie mam za dobrego kontaktu ze swoimi rodzicami.. a szkoda, bo nie raz mi ich brakuje. Ale to oni wybrali, że mnie tak potraktowali i mojego męża. Ale może i ja się zdecyduje na taki mały gest chociaż z mojej strony..
Awatar użytkownika
nieprzenikniona

Postautor: Symphony » 13 lip 2016, 8:11

Ja mam jedną kwiaciarnię online, do której zawsze mogę się zgłosić jak potrzebuję kwiatów i nie tylko. Polecam Ci zgłosić się właśnie do tej firmy Kwiatomat, która pozwala szybko wybierać i przesyłać takie prezenty.
Awatar użytkownika
Symphony

Postautor: sebagrzegorzewski » 13 lip 2016, 8:12

Wybierz dobrą kwiaciarnię z Warszawy i utwórz fajny bukiet dla Twojej mamy. Jak nie możesz jej wręczyć go osobiście to chociaż tak to zrób.. na pewno się bardzo ucieszy, że wciąż o niej myślisz.
Awatar użytkownika
sebagrzegorzewski

Wróć do O wszystkim innym

x