Szukam profesjonalnej firmy pozyskującej fundusze z Unii

Postautor: LeśnaKuropatfa » 13 lip 2016, 1:11

Hej, szukam profesjonalnej i poważnej firmy która pozyskuje pieniądze z Unii. Zalezy mi na uzyskaniu jak najwiekszychmozliwych kwot bo w branży szykuje się przestój i chciałabym ten okres znieść jakośc w miarę godnie. Kogo mi proponujecie?
LeśnaKuropatfa

Postautor: Drackonid » 13 lip 2016, 3:47

Korzystałem z pomocy firmy BIZO i polecam każdemu bo są bardzo profesjonalni, uczciwi i szybko załatwiają formalności. Dla mojej firmy zrobili bardzo dużo, bo zanim się zdecydowałem na współpracę rozważałem nawet zamknięcie działalności i zwolnienie ludzi. Teraz myślę o zatrudnieniu kolejnych pracowników :). Jak widać to się opłaca.
Awatar użytkownika
Drackonid

Postautor: smerfetka » 13 lip 2016, 6:38

Koleżanka poleciła mi się z nimi skontaktować i musze przyznać że w pozyskiwaniu środków z UE w Katowicach lepszej i tańszej firmy nie znajdziesz. To co najbardziej sobie cenię to kompetencje i odpowiedzialność, bo mam wtedy pewność że wnioski będą wysłane i zrobione na czas, a pieniadze na pewno do mnei trafią. W razie pytań pisz śmiało postaram się szybko odpowiadać. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego.
Awatar użytkownika
smerfetka

Postautor: LeśnaKuropatfa » 13 lip 2016, 6:55

Serdeczne dzięki, to co tu mamy w zupełności mi wystarczy bo już znalazłam tę firmę w internecie a nawet do nich dzwoniłam :). Pozdrawiam i dziękuję.
LeśnaKuropatfa

Wróć do O wszystkim innym

x