Koszulka reklamowa

Koszulka reklamowa

Postautor: anastazjaP » 10 lip 2016, 17:50

Cześć!Czy ktoś z was mial kiedyś styczność ze sklepami z odzieżą reklamowa??? Szukam dla pracownikow kawiarni mojej mamy jakichs fajnych ciuszkow. Chcemy, żeby były dobre jakosciowo, wytrzymale, żeby na długi czas starczyly no i do tego ladne, bo wiadomo – nikt nie chce pracować w brzydkim stroju. Chodzi nam głównie o koszulki. Polecicie coś fajnego? :)
Awatar użytkownika
anastazjaP

Koszulka reklamowa

Postautor: gorzowianka » 10 lip 2016, 20:42

Hej, Promoefekt – super sprawa. Robią koszulki, bluzy, całe stroje na zamowienie. Można wybrać krój, kolor, fason i nadruk. Mają jakies podstawowe wzory, ale realizują też indywidualne zamówienia. Fajny materiał, serio polecam!
Awatar użytkownika
gorzowianka

Koszulka reklamowa

Postautor: LeśnaKuropatfa » 10 lip 2016, 22:28

Zajrzyj sobie na stronke: http://www.promoefekt.pl/koszulki-polo polowek od wyboru do koloru, mysle ze cos znajdziesz fajną koszulkę pracowników kawiarnii :) do tego nadruk z logo firmy i będzie super. Ceny też mają całkiem całkiem. Pozdrawiam!
LeśnaKuropatfa

Koszulka reklamowa

Postautor: DamianOmen » 10 lip 2016, 23:08

Faktycznie, firme te charakteryzuje wysoka jakość produktów w naprawde dobrej cenie. Jakość wykonania jest rewelacyjna, poza tym szeroki asortyment daje caly wachlarz mozliwosci. Ja nie mogłem się zdecydować, tak duży wybor :) Polecam te hurtownie!
Awatar użytkownika
DamianOmen

Koszulka reklamowa

Postautor: Aleksandra666 » 10 lip 2016, 23:58

Ponadto na zakupionej tam odziezy mozna zamawiac przeróżne nadruki, jesli sie ktos zna, to sa to nadruki takie jak: sitodruk, sublimacja, flock, subli, druk cyfrowy, druk transwerowy, flex...
Awatar użytkownika
Aleksandra666

Koszulka reklamowa

Postautor: ANGELA » 11 lip 2016, 1:25

Wybór jest ogromny. Najbardziej popularna jest chyba metoda sitodruk – trwała i profesjonalna metoda znakowania
Awatar użytkownika
ANGELA

Koszulka reklamowa

Postautor: sebagrzegorzewski » 11 lip 2016, 4:17

Jakość produktów rzeczywiście jest wysoka. Kupilem tam kiedys bluzy polarowe i mimo wielokrotnego prania służyły przez kilka dobrych lat. Super produkty
Awatar użytkownika
sebagrzegorzewski

Koszulka reklamowa

Postautor: kathina » 11 lip 2016, 6:39

Nie ma co sie zastanawiac, bo to doskonala hurtownia! Sama robie tam zakupy od dluzszego czasu, bo moze i jestem nietypoa kobieta, ale nie lubie chodzic po sklepach:P
Awatar użytkownika
kathina

Wróć do O wszystkim innym

x