Jak stworzyć zimne wnętrze

Postautor: Drackonid » 10 cze 2016, 1:44

Nie wiem, czy mam dobry pomysł, ale razem ze swoimi współpracownikami mysleliślmy ostatnio na wizerunkiem naszych nowych biur. Do głowy przyszedł nam pomysł na stworzenie dość surowego miejsca, które będzie pozbawione kolorów i wielu dekoracji. Jakieś pomysły na realizacje takiego projektu?
Awatar użytkownika
Drackonid

Postautor: vulgaris » 10 cze 2016, 2:57

To się chyba nazywa wystrój industrialny. Stosuje się to w takich loftach, których ceny są zabójczo wysokie. Widać więc, że ma to sens pod względem wizualnym. Jak to się robi to nie wiem, bo budowlańcem nie jestm, a tym bardziej architektem wnętrz. Może z tym ostatnim warto porozmawiać.
Awatar użytkownika
vulgaris

Postautor: Drackonid » 10 cze 2016, 5:33

No najpierw chcieliśmy coś sami stworzyć.
Awatar użytkownika
Drackonid

Postautor: kuroliszek » 10 cze 2016, 8:20

Wykorzystajcie do swojego projektu beton architektoniczny płyty sprawdzą się doskonale. Montowałem coś takiego ostatnio też w jednym biurowcu. Więc to chyba teraz zaczyna być modne. Ostatni zleceniodawca mówił, że coś takiego widział w filmie i wpadło mu to w oko.
Awatar użytkownika
kuroliszek

Postautor: DamianOmen » 10 cze 2016, 9:49

Do dyspozycji masz cały szereg różnych betonów dekoracyjnych, które dają taki surowy efekt. Dalej to już zależy od Twojej wyobraźni. Ceny takiego betonu nie są wclae wyższe od tradycyjnych tynków.
Awatar użytkownika
DamianOmen

Wróć do O wszystkim innym

x