Pierwsza półka na wyścigi

Postautor: Drackonid » 13 maja 2016, 3:50

aktualnie zmieniam muj rower wyścigowy. troche sie juz najezdzilem po lasach poprzednim, zresztą nie był to sprzet pierwszej klasy, teraz wszystko w nim klekocze i już mi się nie chce naprawiać, kombinować, wiec kupuje nowy. bo w koncu sokro czlowiek tyle jezdzi na tym rowerze to powinien miec cos dobrego no nie?? mam nadzieje ze nie wydaje sie snobistyczny
Awatar użytkownika
Drackonid

Postautor: vulgaris » 13 maja 2016, 6:02

Nie snobistyczny, normalna sprawa. Każdy chce miec dobre narzędzia, których używa dużo. Przecież jak się spędza z tym rowerem tyle czasu no to lepiej, żeby był dobry i właśnie nie klekotał bo to wkurza :D Tak przynajmniej ja myśle no nie. Niestety na wyścigowcach się znam, w ogóle na rowerach średnio, ale popieram decyzję kupna nowego jednośladu. Powodzenia!!! :)
Awatar użytkownika
vulgaris

Postautor: kuroliszek » 13 maja 2016, 7:24

No to żeś dodał od siebie.. Moim zdaniem skoro jesteś taki że lubisz to co najlepsze to zdecydowanie dobty bedzie dla ciebie zakup czegoś konkretnego. Poszukaj sobie Meridy w Poznaniu to jest moim zdaniem (i nie tylko moim ) najlepsza marka jeśli chodzi o rowery tereonowe hardtaile tak zwane. Nie ma szans żeby coś tam się stąło z tą ramą, nawet ejśli walniesz o jakiś kamień. Wiem co mówie.
Awatar użytkownika
kuroliszek

Postautor: DamianOmen » 13 maja 2016, 8:23

ciekawe propozycje dajecie chłopaki. ja ostatnio kupowałem szosówke. wiem że troche offtop ale... supersportowy.pl/7-szosatriathlon zajrzyyjcie tu. wklejam dlatego bo ten sklep ma ni etylko fajne rzeczy na triatlony ale też wlasnie w teren i zdaje sie ze te meridy też. także warte uwagi. mam nadzieje ze pomoglem. pozdrawiam
Awatar użytkownika
DamianOmen

Postautor: Alla8 » 13 maja 2016, 9:08

zgadza się, zgadza, to jest bardzo dobry sklep! :) to jest także sklep snowboardowy w Poznaniu jeden z najlepszych także zdecydowanie warto. ja kupowalam tutaj swoją pierwszą deche :) jeżdzę już drugi sezon i jestem bardzo zadowolona :) polecam
Awatar użytkownika
Alla8

Postautor: Przemek1984 » 13 maja 2016, 10:13

to musi być dobrze zaopatrzony sklep skoro i rowery i narty... z takim czymś się jeszcze nie spotkałem, pewnie sam się zainteresuje, jak przyjdzie sezon na wycieczki z rodziną i bez :) pozdrzawiam forumowiczów
Awatar użytkownika
Przemek1984

Wróć do O wszystkim innym

x