Praca dla ogrodnika za granicą

Postautor: vulgaris » 05 kwie 2016, 6:09

Witam, jestem ogrodnikiem z wieloletnim doświadczeniem i chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób najlepiej jest szukać pracy za granica w moim zawodzie. Potrafie zajac sie ogrodem ozdobnym, ale takze znam sie na roslinach szklarniowych i typowo rolniczych. Moge pracowac fizycznie przy zbieraniu owocow lub warzyw. Jesli ktos moglby pomoc, albo dac namiary na agencje pracy zatrudniajace za granica to bylbym bardzo wdzieczny.
Awatar użytkownika
vulgaris

Postautor: nieprzenikniona » 05 kwie 2016, 7:09

Mój kuzyn zajmował się ogrodnictwem w holenderskiej firmie VDU, która zajmuje się pośrednictwem tylko i wyłącznie dla Polaków. Bardzo sobie chwalił zarobki i ogólne warunki jak pokój w hotelu pracowniczym i zapewnianie dojazdów. Z tego co sie orientuje to ogrodnikom w ogóle najlepiej jest w Holandii ze wzgledu na rolniczy charakter tego kraju.
Awatar użytkownika
nieprzenikniona

Postautor: DamianOmen » 05 kwie 2016, 8:26

Również z chęcią wyjechałbym za granicę bo jestem dobry w tym co robię a minimalna krajowa jest daleka od moich oczekiwań finansowych. Chciałbym się tylko dowiedzieć jak jest z rozliczaniem, czy agencja nie zwleka z wypłatami i jest uczciwa? Czy działa od wielu lat na rynku pracy? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
DamianOmen

Postautor: nieprzenikniona » 05 kwie 2016, 9:57

U mojego kuzyna problemów nie było, wiem że wybiera się na stałe za rok. A co do reszty to poczytaj sobie na ich stronie bo nie znam szczegółów.
Awatar użytkownika
nieprzenikniona

Wróć do O wszystkim innym

x