Czy opłaca się kupić kominek ekologiczny?

Postautor: DamianOmen » 16 lut 2016, 7:40

Tak jak w temacie, czy to się opłaca? Słyszałem też o wydzielaniu się nieprzyjemnej woni podczas palenia. Kto mógłby się wypowiedzieć i napisać jak jest w rzeczywistości? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
DamianOmen

Postautor: nieprzenikniona » 16 lut 2016, 8:29

Zapach zależy czym się pali. Ludzie kupuja jakies cuda nie wiadomo skąd potem mają problem w postaci zapachu. Ja zawsze stosuje to co polecają producenci, w kazdym urzadzeniu i nigdy z niczym nie mam problemów.
Awatar użytkownika
nieprzenikniona

Postautor: DonataN » 16 lut 2016, 11:19

Pytasz czy to się opłaca, ale do czego ma się opłacać. Taki kominek to głównie atrakcja szczególnie dla tych którzy nie mogą sobie normalnego kominka zafundować bo na przykład mieszkają w bloku. Więcej o tym temacie było na forum: forum.kominki.org/viewtopic.php?id=32 . Poczytaj tam sobie dokładnie co to jest bo nie ma sensu kopiować dyskusji. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
DonataN

Postautor: kuroliszek » 16 lut 2016, 11:49

Hej, wybaczcie jeśli źle trfiłam, ale szukam porady, jaki wkład kominkowy kupić, do nromalnego kominka. Pomoże mi ktoś?
Awatar użytkownika
kuroliszek

Postautor: DonataN » 16 lut 2016, 14:05

Źle trafiłaś, ale skoro twórca tematu nie ma pretensji, to pomożemy. Z wkładami to temat rzeka i wybór jest uzależniony od wielu różnych czynników, np w jaki sposób ciepło będzie odbierane, jaki jest komin itd. Również dyskutowano o tym tutaj: forum.kominki.org/viewtopic.php?id=60 , a że temat rozwinięto ciekawie to warto zacząć właśnie tam. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
DonataN

Wróć do O wszystkim innym

x