Po artykuły biurowe do hurtowni czy przez neta kupować?

Postautor: Drackonid » 15 lut 2016, 4:08

Powitać ludziska. Mam do was pytanie, może znajdzie się ktoś mądrzejszy niż ja :D Problem polega na tym, że mam dylemat związany z materiałami biurowymi. Będę musiał kupować ich dużo przez dłuższy czas i zastanawiam się czy lepiej będzie je kupować przez jakieś sklepy internetowe czy normalnie, tradycyjnie jak człowiek iść do hurtowni??? Chodzi mi w zasadzie głównie o cenę, bo czas realizacji to chyba jest podbny. Wiem ze pytanie może dziwne, ale pytam zupełnie na poważnie.
Awatar użytkownika
Drackonid

Postautor: vulgaris » 15 lut 2016, 5:55

Trochę zależy gdzie mieszkasz, albo gdzie ta firma będzie prowadzona. W dużych miastach to chyba najlepsza będzie jednak hurtownia papiernicza Gdańsk, gdzie ja mieszkam to naprawdę masa tego typu miejsc i nie trzeba martwić się cenami bo i konkurencja jest bardzo duża. W małych miastach może być inaczej z różnych powodoów.
Awatar użytkownika
vulgaris

Postautor: Formosa_vC » 15 lut 2016, 8:36

Zobacz sobie tę ofertę sklep.bamapol.pl/artykuly-biurowe-c-3.html i sam oceń co o tym myślisz, ja kupuję zawsze przez neta.
Awatar użytkownika
Formosa_vC

Postautor: smerfetka » 15 lut 2016, 9:37

Według mnie kupowanie profesjonalnych artykułów biurowych w sklepie www to dobre rozwiązanie bo raz że nigdzie nie trzeba się ruszać, a do tego jeszcze ceny sa dużo bardziej atrakcyjne. Ja też kupuje dużo materiałów biurowych i prawie zawsze robie to przez neta.
Awatar użytkownika
smerfetka

Postautor: DamianOmen » 15 lut 2016, 10:15

Ja też jestem raczej zwolennikiem zakupów przez internet i pomimo że mam już swoje lata to często to robie. Zobacz, że na przykład firma BAMA ma naprawdę dużych wybór różnych materiałów i nie ma problemu z zamawianiem, kiedyś trzeba było się najeździć po hurtowniach, a dzisiaj wszystko kupuje się wygodnie w necie. Oczywiście decyzja jak zawsze jest Twoja, zrobisz jak będzie ci najwygodniej.
Awatar użytkownika
DamianOmen

Wróć do O wszystkim innym

x