Szukam producenta taśmy promocyjnej

Postautor: vulgaris » 28 sty 2016, 2:32

Witam wszystkich użytkowników. Szukam producenta taśmy klejącej. Chodzi mi tutaj o konkretny rodzaj czyli taśmę z nadrukiem firmowym. Kilka razy w tygodniu wysyłamy towar do klientów, bardzo fajnie sprawdziła by się tutaj taśma z logiem. Nie tylko doda rozpoznawalności firmie, ale także będzie się lepiej kojarzyć. Sami rozumiecie, nie każdy dba o takie szczegóły.
Awatar użytkownika
vulgaris

Postautor: DamianOmen » 28 sty 2016, 2:45

Jasna sprawa, u mnie w firmie stosuje się tylko taką taśmę. Bardzo fajnie to wygląda, szczególnie jak dużo się klei. Sprawdź na tej stronie http://www.euro-tape.pl/category/packaging/tasmy-pakowe-z-nadrukiem/ . Firma oferuje naprawdę fajne rodzaje tych taśm. Zamawiamy u nich już od dłuższego czasu i nigdy nie było żadnego problemu.
Awatar użytkownika
DamianOmen

Postautor: vulgaris » 28 sty 2016, 3:49

Jesteś mi w stanie powiedzieć jaka jest cena takiej usługi. Oczywiście rozumiem, że żeby koszta nie były ogromne trzeba tej taśmy zamówić dużo. Jestem na to przygotowany, bardzo chętnie zamówię kilka kartonów.
Awatar użytkownika
vulgaris

Postautor: DamianOmen » 28 sty 2016, 6:12

Niestety nie jestem w stanie ci pomóc. Spróbuję się dowiedzieć ile takie coś może kosztować, ale póki co, jestem tylko użytkownikiem tej taśmy, nie mam wglądu do zamówień. Jak tylko będę jutro w pracy, spytam chłopaków, którzy się tym zajmują.
Awatar użytkownika
DamianOmen

Postautor: DonataN » 28 sty 2016, 8:18

Rolka normalnej taśmy kosztuje koło 3-5 zł. Taka z nadrukiem może kosztować nawet z 7-8. Wszystko zależy od tego ile będziesz jej zamawiał. Nie wiem jakie są ceny w firmie o której rozmawiacie. Tam gdzie ja zamawiałem, cena była dość niska, ale jakość pozostawiała sporo do życzenia. Nie będę ci podawał namiarów, bo nie podpiszę się pod ich produktami :D
Awatar użytkownika
DonataN

Postautor: vulgaris » 28 sty 2016, 9:10

Dzięki wielkie, skontaktowałem się z firmą ze strony internetowej. Co prawda cennik dostanę na maila, ale tak jak wszyscy mówią, wszystko zależy od tego jak duże będzie zamówienie. Z tego co się dowiedziałem, przy bardzo dużym zamówieniu, koszty są niewiele większe niż kupna normalnej taśmy bezbarwnej. Dzięki wielkie wszystkim za pomoc. Jeżeli dowiem się coś ciekawego, na pewno napiszę.
Awatar użytkownika
vulgaris

Wróć do O wszystkim innym

x