Jako facet czuje się beznadziejny. Pomóżcie!

Postautor: Przemek1984 » 04 gru 2015, 6:42

Witam wszystkich forumowiczów. Mam ogromny problem. Czuję się źle tak bardzo, że myślę o sobie jako o kimś najgorszym. W ogóle nie czuję się mężczyzną. Od roku mam partnerkę i dziwię się, że wytrzymuje ze mną tak długo i wciąż powtarza, że mnie kocha. Ona – bizneswoman, pracuje w wielkiej korporacji, pochodzi z dobrej, zamożnej rodziny. A ja – rodziców nie pamiętam, sam zapracowałem na wszystko. Pracuję jako informatyk, nieźle zarabiam, jestem dobrym przyjacielem, ale jako partner czuję się gorzej niż śmieć. Takie mniej niż zero. Wszystko przez część mojego ciała, która żyje swoim indywidualnym życiem. Dałbym wszystko, żeby być znakomitym kochankiem. Jednak tak nie jest i nigdy nie będzie. Co mam zrobić? Zostawić Joasię? Kocham ją, ale wiem, że zasługuje na kogoś lepszego. Kogoś, z kim będzie mogła się kochać całą noc. A potem jeszcze za dnia.
Awatar użytkownika
Przemek1984

Postautor: sebagrzegorzewski » 04 gru 2015, 7:50

Najważniejsze, że się kochacie. Chcesz ją zostawić przez seks? No co Ty. Nawet, jeśli Twój członek – że tak powiem – ‘’nie nadąża’’, możesz kobietę zadowolić inaczej. Wbrew pozorom nie jest tak trudno.
Awatar użytkownika
sebagrzegorzewski

Postautor: anthropophagus » 04 gru 2015, 9:05

Albo po prostu pomóż sobie. Też uważam, że nie ma sensu się rozstawać, nawet małżeństwa z długim stażem mają takie problemy, a Wy jesteście ze sobą dopiero kilkanaście miesięcy! Nie myśl o tym w ten sposób, bo naprawdę oszalejesz. Przede wszystkim zwróć uwagę na te tabletki: http://www.orgasmcontrol.com.pl/oc.php. Mam wielu kolegów, którzy mieli podobne problemy jak Ty – więc jak widzisz, nie jesteś jedyny – i każdy był z tego produktu zadowolony. Możesz sobie jeszcze dokupić żel, albo spray.
Awatar użytkownika
anthropophagus

Postautor: Przemek1984 » 04 gru 2015, 9:29

I tabletki mi pomogą? Słyszałem tylko o niebieskich tabletkach, ale one są chyba dla impotentów. A ja erekcję osiągam, ale trwa ona bardzo krótko.
Awatar użytkownika
Przemek1984

Postautor: DonataN » 04 gru 2015, 9:47

Tak, a produkty z serii Orgasm Control nie tylko pomagają osiągnąć erekcję, ale również rozwiązują problemy, o których piszesz. Zresztą przejrzyj ich stronę internetową, zanim zaczniesz krytykować: http://www.orgasmcontrol.com.pl/jak-przedluzyc-stosunek.php. Masz tutaj taki swoisty FAQ, poczytaj, z pewnością znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię problemy…
Awatar użytkownika
DonataN

Postautor: smerfetka » 04 gru 2015, 10:22

Współczuję. Ale ciesz się, że masz wspaniałą partnerkę. Najważniejsze jest uczucie, że masz w drugiej osobie oparcie. Mój chłopak też miał problemy z przedwczesnym wytryskiem, nas związek przez to omal się nie rozpadł. Polecę Ci to, co jemu pomogło: http://www.orgasmcontrol.com.pl/sposoby-na-opoznienie-wytrysku.php, jest tyle sposobów! Myślę, że za wcześnie się poddajesz.
Awatar użytkownika
smerfetka

Wróć do O wszystkim innym

x