Szukam dojścia do jakiegoś producenta mebli.

Postautor: ANGELA » 25 wrz 2016, 15:49

Cześć, muszę znaleźć namiary na jakiegoś dobrego producenta mebli nadających się do biur, czy macie może kogoś godnego polecenia? Byłabym wdzięczna za jakieś namiary. Pozdrawiam wszystkich. :)
Awatar użytkownika
ANGELA

Postautor: gorzowianka » 25 wrz 2016, 18:20

Urządzasz biuro? Swoje czy komuś? Bo jak swoje, to ja bym mogła ci polecić fajnego projektanta wnętrz, nie bierze drogo za projekty, a jest bardzo pomocny.
Awatar użytkownika
gorzowianka

Postautor: ANGELA » 25 wrz 2016, 21:11

No projektant mi niepotrzebny, sama sobie zaplanowałam wystrój, ale dzięki za propozycję. :)
Awatar użytkownika
ANGELA

Postautor: kuroliszek » 25 wrz 2016, 21:48

Hej, znam jednego (przynajmniej jednego) producenta biurowych foteli, szafek, biurek i stołów konferencyjnych, może ci się spodoba, zaraz poszukam namiarów na człowieka. A z projektantami to też wolę sam sobie radzić, bo kiedyś jedna nawiedzona pani usiłowała mnie namówić na jakieś kompletne hokus-pokus w wystroju mieszkania, prawie poległem. :D
Awatar użytkownika
kuroliszek

Postautor: gorzowianka » 26 wrz 2016, 0:21

A co to znaczy ‘hokus-pokus’ w wystroju, co? I w ogóle projektowanie wnętrz na zamówienie to praca jak każda inna, ludzie korzystają z takich usług i to nie ejst nic dziwnego. :(
Awatar użytkownika
gorzowianka

Postautor: kuroliszek » 26 wrz 2016, 3:17

A czy ja mówię, że dziwne? ;) Po prostu nie do końca ta projektantka zrozumiała moje potrzeby i dlatego się nie dogadaliśmy. Ja tam wolę proste, eleganckie rozwiązania, o, takie jak z tej firmy, o której wspomniałem powyżej. Tu daję linka do jej strony, meblme mają solidne i naprawdę ładne - http://www.sigmameble.eu/12-meble-biurowe , ja tam byłem i jestem bardzo zadowolony z tego, co od nich kupiłem.
Awatar użytkownika
kuroliszek

Postautor: ANGELA » 26 wrz 2016, 5:06

Dziękuję za podpowiedź, rzetelnie przejrzę wszystkie produkty, na pierwszy rzut oka już mi się bardzo podobają. :)
Awatar użytkownika
ANGELA

Postautor: kuroliszek » 26 wrz 2016, 7:29

Do usług, szanowna pani. ;) A swoją drogą ciekawe, czy ludzie potrafią żyć z dziwnym wystrojem pomieszczeń tak na co dzień? Ja bym się wykończył! ;)
Awatar użytkownika
kuroliszek

Wróć do O wszystkim innym

x