Filmowanie wesela.. pomocy!

Postautor: Drackonid » 19 lip 2016, 3:39

Cześć! Normalnie nie do wiary.. byłem umówiony z jednym zaprzyjaźnionym kamerzystą na to, żeby przyszedł kamerować mój ślub, ale wyobraźcie sobie, że nagle uznał, że nic z tego bo ma inne, lepsze zlecenie i zrezygnował. Normalnie w szoku jestem, że są tacy ludzie, że przeliczają wszystko na pieniądze. Szukam teraz dobrej firmy z Warszawy, która mnie już nie wystawi i nagrają film z mojego wesela. Czy ktoś tutaj na forum może polecić jakąś firmę.. będę naprawdę super wdzięczny!
Awatar użytkownika
Drackonid

Postautor: Fruman » 19 lip 2016, 4:51

Ja polecam jednego świetnego kamerzystę na wesele z Warszawy, który naprawdę zna się na tym co robi. Współczuję Ci, że tak ktoś Cię wystawił, wiem jaki jest stres przed weselem i jak ktoś tak się zachowuje, to tylko świadczy o tym, że ma naprawdę tragiczne podejście do klienta.
Awatar użytkownika
Fruman

Postautor: vulgaris » 19 lip 2016, 7:37

Myślę, że mogę Ci pomóc. Polecam filmowanie wesel prolinestudio.pl w Warszawie. Jest to firma, która naprawdę ma świetne opinię w Warszawie i z tego co się orientuje, to mają kilku kamerzystów i może uda im się przyjechać do Ciebie na wesele. Zadzwoń, na pewno nie zaszkodzi, a może uda Ci się z nimi umówić i będziesz już miał spokój.
Awatar użytkownika
vulgaris

Wróć do Offtopic

x