Wypoczynek nad Zegrzem

Wypoczynek nad Zegrzem

Postautor: Alla8 » 02 mar 2016, 5:17

Jakie macie opinie na temat obiektu salabella.pl? Wybieram się tam na krótkie spotkanie firmowe z noclegiem i chciałbym wiedzieć, czego mogę się spodziewać. Chodzi mi o warunki noclegowe i kuchnię.
Awatar użytkownika
Alla8

Wypoczynek nad Zegrzem

Postautor: gorzowianka » 02 mar 2016, 6:13

Jedziesz do obiektu gdzie znajduje się chyba najlepsza sala do organizacji bankietów - Warszawa nawet takich nie ma. To miejsce, gdzie regularnie odbywają najlepsze wesela. Atmosfera jest tam szczególna, dlatego tak dużo rezerwacji jest już rozpisanych.
Awatar użytkownika
gorzowianka

Wypoczynek nad Zegrzem

Postautor: kuroliszek » 02 mar 2016, 8:21

To fajne miejsce w szczególności ze względu na umiejscowienie. Bliskość wody zawsze wzmaga doznania, szczególnie te kulinarne, które tutaj mają nad czym pracować. Polecam i zazdroszczę.
Awatar użytkownika
kuroliszek

Wypoczynek nad Zegrzem

Postautor: kathina » 02 mar 2016, 10:25

Są też bardzo dobrze zorganizowani pod względem noclegów . Pokoje są przestronne i wygodne, niczego w nich nie brakuje. To nie jest oczywiście hotel pięciogwiazdkowy, ale swoją renomę ma i chętnie jest odwiedzany przez gości.
Awatar użytkownika
kathina

Wypoczynek nad Zegrzem

Postautor: sebagrzegorzewski » 02 mar 2016, 12:37

Polecam zorganizować w Salabella przyjęcie weselne, Warszawa akurat mi nie dała takiej możliwości. Tutaj dopiero znalazłem to czego szukałem, czyli ciepłą atmosferę, pyszne jedzenie i doskonałe ceny.
Awatar użytkownika
sebagrzegorzewski

Wróć do Offtopic

x