Jak znaleźć odpowiednią dotację

Postautor: vulgaris » 04 kwie 2016, 23:52

Słyszałem, że podobno można dpostać dofinansowanie do poprawy warunków bezpieczeństwa w zakładzie pracy. Slyszeliście może coś na ten temat. Interesuje mnie zakup nowych urządzeń, które zapewnią bezpieczeństwo.
Awatar użytkownika
vulgaris

Postautor: gorzowianka » 05 kwie 2016, 2:14

Są takie dotacje. Jedną z nich przyznaje ZUS dotacja bhp jest celowa i musi zostać odpowiednio rozliczona.
Awatar użytkownika
gorzowianka

Postautor: Przemek1984 » 05 kwie 2016, 3:57

Ale to nie jest problem dla pracodawcy, który prowadzi szkolenia dl.a pracowników, a ostatecznie tworzy raport z warunków pracy. Wtedy taki raport trzeba przedstawić gdzie trzeba i można liczyć na spory zastrzyk środków finansowych.
Awatar użytkownika
Przemek1984

Postautor: ANGELA » 05 kwie 2016, 4:51

Pieniądze są przyznawane na poprawę warunków bezpieczeństwa i higieny pracy i z tego co wiem, nie trzeba ich oddawać. Jest to dotacja, a nie pożyczka, jak w niektórych przypadkach. Sądzę, że warto z tego skorzystać.
Awatar użytkownika
ANGELA

Postautor: kathina » 05 kwie 2016, 7:23

Pewnie, że warto. Zawsze jak można otrzymać fundusze na dodatkową działalność, to warto z nich korzystac. Sama prowadzę działalność i jak tylko się nadarzy okazja to korzystam ze środków zewnętrznych. A jest ich sporo do wykorzystania, tym bardziej, ze unia wiele daje. Trzeba tylko uważnie śledzić programy pomocowe.
Awatar użytkownika
kathina

Wróć do Kursy i szkolenia

x