Strona 1 z 1

Artykuł nt języka angielskiego

Post: 26 lut 2016, 1:23
autor: DonataN
Cześć wszystkim. Mam dość pilną sprawę do was. Piszę artykuł do gazety na temat umiejętności językowych (tu główny nacisk na język angielski) wśród ludzi z krajów nieanglojęzycznych. Jestem już niemal na ukończeniu ale zbieram jeszcze materiały na temat egzaminów Cambridge English. Chodzi dokładnie o egzaminy CPE oraz CAE. Czy możecie podpowiedzieć gdzie szukać?

Artykuł nt języka angielskiego

Post: 26 lut 2016, 3:20
autor: anastazjaP
Oba egzaminy to egzaminy zawansowane. Najwięcej informacji na temat Cambridge English znajdziesz na fce.pl. Masz tam opisy wszystkich egzaminów oraz sporo ciekawych informacji pokrewnych. Z pewnością wykorzystasz je do swojej pracy.

Artykuł nt języka angielskiego

Post: 26 lut 2016, 4:44
autor: kuroliszek
Hej. Potwierdzam koleżankę wyżej. Jest tam sporo informacji o egzaminach Certificate in Advanced English CAE. Wiem, bo sam korzystałem z tej strony gdy podchodziłem do egzaminu CAE.

Artykuł nt języka angielskiego

Post: 26 lut 2016, 5:21
autor: DonataN
Dzięki wam wszystkim. Faktycznie znalazłem tam informacje potrzebne do mojej pracy. Teraz to już mam z górki.

Artykuł nt języka angielskiego

Post: 26 lut 2016, 5:56
autor: anastazjaP
Służymy pomocą. Daj znać jak wypadła praca. Jestem bardzo ciekawa. Sama jestem zainteresowana tym tematem.

Artykuł nt języka angielskiego

Post: 26 lut 2016, 6:20
autor: DonataN
W porządku. Zobaczę co da się zrobić.

Post: 25 kwie 2016, 6:36
autor: Drackonid
Cambridge English (znany również jako ESOL) jest wydziałem Uniwersytetu w Cambridge. Ich egzaminy to m.in. English Proficiency (CPE), Advanced (CAE), First (FCE), Preliminary (PET) i Key (KET) są uznawane na całym świecie przez tysiące pracodawców, uczelni i ministerstwa jako dowód umiejętności używania języka angielskiego. Cambridge opracował egzamin IELTS w połączeniu z British Council oraz IELTS w Australii. Cambridge ESOL posiada szereg biznesowych egzaminów z języka angielskiego jak BULATS czy BEC. Cambridge ESOL pomógł również rozwinąć poziom biegłości językowej (CEFR) - uznany międzynarodowo stopień znajomości języka. Chodzi o poziomy od A1 do C2.