Artykuł nt języka angielskiego

Postautor: DonataN » 26 lut 2016, 1:23

Cześć wszystkim. Mam dość pilną sprawę do was. Piszę artykuł do gazety na temat umiejętności językowych (tu główny nacisk na język angielski) wśród ludzi z krajów nieanglojęzycznych. Jestem już niemal na ukończeniu ale zbieram jeszcze materiały na temat egzaminów Cambridge English. Chodzi dokładnie o egzaminy CPE oraz CAE. Czy możecie podpowiedzieć gdzie szukać?
Awatar użytkownika
DonataN

Postautor: anastazjaP » 26 lut 2016, 3:20

Oba egzaminy to egzaminy zawansowane. Najwięcej informacji na temat Cambridge English znajdziesz na fce.pl. Masz tam opisy wszystkich egzaminów oraz sporo ciekawych informacji pokrewnych. Z pewnością wykorzystasz je do swojej pracy.
Awatar użytkownika
anastazjaP

Postautor: kuroliszek » 26 lut 2016, 4:44

Hej. Potwierdzam koleżankę wyżej. Jest tam sporo informacji o egzaminach Certificate in Advanced English CAE. Wiem, bo sam korzystałem z tej strony gdy podchodziłem do egzaminu CAE.
Awatar użytkownika
kuroliszek

Postautor: DonataN » 26 lut 2016, 5:21

Dzięki wam wszystkim. Faktycznie znalazłem tam informacje potrzebne do mojej pracy. Teraz to już mam z górki.
Awatar użytkownika
DonataN

Postautor: anastazjaP » 26 lut 2016, 5:56

Służymy pomocą. Daj znać jak wypadła praca. Jestem bardzo ciekawa. Sama jestem zainteresowana tym tematem.
Awatar użytkownika
anastazjaP

Postautor: DonataN » 26 lut 2016, 6:20

W porządku. Zobaczę co da się zrobić.
Awatar użytkownika
DonataN

Postautor: Drackonid » 25 kwie 2016, 6:36

Cambridge English (znany również jako ESOL) jest wydziałem Uniwersytetu w Cambridge. Ich egzaminy to m.in. English Proficiency (CPE), Advanced (CAE), First (FCE), Preliminary (PET) i Key (KET) są uznawane na całym świecie przez tysiące pracodawców, uczelni i ministerstwa jako dowód umiejętności używania języka angielskiego. Cambridge opracował egzamin IELTS w połączeniu z British Council oraz IELTS w Australii. Cambridge ESOL posiada szereg biznesowych egzaminów z języka angielskiego jak BULATS czy BEC. Cambridge ESOL pomógł również rozwinąć poziom biegłości językowej (CEFR) - uznany międzynarodowo stopień znajomości języka. Chodzi o poziomy od A1 do C2.
Awatar użytkownika
Drackonid

Wróć do Uczelnia

x