Wydanie swojej płyty amatorsko od czego zacząć?

Postautor: Alla8 » 17 maja 2016, 7:23

Witam. Śpiewam w kościele ale nie w chórku tylko samodzielnie, czasem na ślubach i innych uroczystościach. Po ostatnim koncercie zasugerowano mi nagranie własnej płyty żeby się wybić w branży. To co śpiewam nie cieszy się wielką popularnością więc programy telewizyjne, albo jakieś przesłuchania mi nie pomogą więc postanowiłam samodzielnie nagrac partię np 200 własnych płyt i wystawic próbnie na serwisach aukcyjnych, sprzedać znajomym itd. W mojej okolicy jestem dość znana więc początkowej ekspansji raczej się nie obawiam. Trudności mogą przyjść później bo zupełnie nic o tym nie wiem. Od czego powinnam zacząć?
Awatar użytkownika
Alla8

Postautor: roomborac » 17 maja 2016, 7:34

Podziwiam Cię, chylę czoła i mam nadzieję że zrobisz karierę bo zacięcia ci nie brakuje. Tylko najwieksi zaczynami w ten sposób :). Już sama sobie odpowiedziałaś na pytanie od czego zacząć. Musisz nagrać płyty i zrobić do nich dobry projekt okładki. Jeśli się nie znasz na tym to warto poprosić o pomoc jakiegoś studenta informatyki lub innej osoby w temacie. Podejrzewam że studyjne nagrania swoich piosenek masz bo nic o tym nie piszesz. Nie obędzie się bez zlecenia nagrania płyt i zrobienia pudełek jakiejś firmie, np tej: http://www.gmcd.pl/opakowania.html i zacząć sprzedawać! Pozdrawiam i powodzenia!
Awatar użytkownika
roomborac

Postautor: Alla8 » 17 maja 2016, 9:04

Dziękuję za szybką odpowiedź opisałeś wszystko mniej więcej tak jak sobie to ułożyłam w głowie. Zastanawiałam się tylko nad pudełkami i nagrywaniem, ale odpisałeś mi co mam zrobić więc pozostaje mi podziękować za polecenie :). Buziaki :*.
Awatar użytkownika
Alla8

Wróć do Rozrywka

x