Pomysł na imprezę integracyjną

Postautor: nieprzenikniona » 22 sty 2016, 10:00

Hejka! W firmie w ktorej pracuję planowana jest impreza integracyjna dla pracowników. Do końca przyszłego tygodnia możemy zgłaszać swoje pomysły na taką imprezę. Z racji tego, ze pracuje w dużej firmie, a imprezy integracyjne są zwykle „na bogato” chciałabym podsunąć jakiś ciekawy pomysł. Macie może jakieś sugestie? Braliscie udziałw integracji, ktorą pamiętacie do dziś?
Awatar użytkownika
nieprzenikniona

Postautor: roomborac » 22 sty 2016, 11:30

Ja zwykle dobrych integracji nie pamiętam :)
Awatar użytkownika
roomborac

Postautor: DonataN » 22 sty 2016, 11:52

Zazdroszczę. U mnie w firmie integracja była tylko raz i to naprawdę skromna. Odwiedizliśmy pobliski bar i tam spedziliśmy razem kilka godzin. Było co prawda fajnie, ale zawsze mogłoby być lepiej – jakieś kręgle, paintball, gokarty lub wspolny wyjazd gdzieś za miasto.
Awatar użytkownika
DonataN

Postautor: anthropophagus » 22 sty 2016, 13:07

Mi raczej szalone pomysły kojarzą się z wieczorami kawalerskimi w Poznaniu. Może nie będę opowiadał o szczegółach :) Znajomy był ostatnio na integracji w górach, gdzie mieli wspólne ognisko, kulig i imprezę do białęgo rana. Często wspomina ten wyjazd, dlatego myślę, że było super. Nie wiem czy takie pomysły też wchodzą w grę.
Awatar użytkownika
anthropophagus

Postautor: nieprzenikniona » 22 sty 2016, 15:04

Każdy pomysł jest dobry. Na pewno się z nim zapoznam i obgadam w pracy :)
Awatar użytkownika
nieprzenikniona

Postautor: Aleksandra666 » 22 sty 2016, 15:17

Według mnie najlepsza integracja to wspólna impreza na sali z zespołem. Oczywiście dużo zależy od tego, ile osób ma wziąć w niej udział. Ja pracuje w korpo, gdzie ludzi jest mnóstwo i takie imprezy sprawdzają się od lat. Zawsze można wymyślić jakiś motyw przewodni i się fajnie przebrać.
Awatar użytkownika
Aleksandra666

Wróć do Rozrywka

x