Wycieczka-niespodzianka do Torunia

Postautor: Drackonid » 12 lut 2016, 5:05

Witam. Planuję zabrać żonę w ramach niespodzianki na dwudniową wycieczkę z noclegiem w hotelu. Dzieci zostają u dziadków, odpoczynek od tych rozrabiaków przyda się nam obojgu ;) I teraz pytanie – czy potrafi ktoś wskazać, jaki kierunek szczególnie warto obrać podczas zwiedzania Torunia? Muszę wszystko dobrze zaplanować. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Drackonid

Postautor: ANGELA » 12 lut 2016, 5:53

To bardzo urocze z twojej strony, że wyciągasz gdzieś żonę z zaskoczenia, gdyby tylko mój mężuś potrafił wpaść od czasu do czasu na taki pomysł… ech. No, ale wracając do tematu, poszukaj może w Google jakiegoś przewodnika, to nie będziesz sam musiał wszystkiego ogarniać (ja jak szukałam w zeszłym roku, to wpisałam przewodnik Toruń i wyskoczyło sporo wyników, na pewno znajdziesz coś w dobrej cenie). Od siebie mogę polecić pana ze zwiedzajtorun.pl. Było bardzo sympatycznie, nawet nam polecił, gdzie na drinka wieczorem można wyjść, by nie wydać fortuny i nie wpakować się w dziwne sytuacje. :)
Awatar użytkownika
ANGELA

Postautor: kathina » 12 lut 2016, 7:15

Hmm wizyta w Toruniu ze zwiedzaniem zabytków, brzmi nieźle. Polecam nie ograniczać się wyłącznie do zwiedzania rynku i murów miejskich (btw. taka trasa to ok. 4h, warto sobie odpowiednio rozplanować dzień). Zabytki to jedno, małżonka może woli bardziej „nowoczesne” atrakcje? Toruń ma świetne Centrum Sztuki Współczesnej, dla fanów fotografii naprawdę świetna rozrywka, ja byłam i bardzo polecam.
Awatar użytkownika
kathina

Postautor: Drackonid » 12 lut 2016, 8:07

Hmm zdjęciami raczej się nigdy nie interesowała, jak już, to teatr… ale nie sądzę, by był to dobry pomysł. Prędzej do zoo bym ją zabrał, uwielbia oglądać zwierzęta, sama mnie namawia do kupienia drugiego psa (a mamy już jednego, dwa chomiki i rybki, także…).
Awatar użytkownika
Drackonid

Postautor: ANGELA » 12 lut 2016, 10:20

No to zabierz ją do ogrodu zoobotanicznego! Tam się idzie jakieś 10-15 minut ze starówki, bliziutko :)
Awatar użytkownika
ANGELA

Postautor: Drackonid » 12 lut 2016, 11:51

OK. Dzięki wszystkim za pomysły, na pewno coś wymyślę :)
Awatar użytkownika
Drackonid

Wróć do Wasze zainteresowania

x