Ciekawe pomysły na łóżka dla dzieci

Postautor: Symphony » 15 lis 2016, 22:50

Czy orientujecie się może jakie są trendy w temacie łóżek młodzieżowych? Mam trzech synów, najstarszy ma swój pokój, dwaj młodsi muszą żyć razem :) Obywa się bez tarć na szczęście, a niedługo robimy remont i szukam jakiegoś pomysłu na to żeby im na nowo zorganizować pokój. I jakoś o tych łóżkach myślę bo te stare są mega wysłużone.
Awatar użytkownika
Symphony

Postautor: DonataN » 16 lis 2016, 0:44

Znam ten ból bo też nie tak dawno robiłem remont i mierzyłem się z wyborem nowego łóżka dla córek. Łatwo nie było gdyż obie panny zgłaszały szereg autorskich koncepcji :D No ale jakoś przebrnąłem i łóżka kupiłem. Także jest to do zrobienia.
Awatar użytkownika
DonataN

Postautor: Aleksandra666 » 16 lis 2016, 2:12

Mogę Ci szczerze polecić ten sklep. Nigdzie nie mogłam znaleźć fajnych łóżek dla swoich chłopców, dopiero tam się udało. I ceny też mają dużo niższe aniżeli by wynikało z jakości tych mebli.
Awatar użytkownika
Aleksandra666

Postautor: DamianOmen » 16 lis 2016, 2:45

Są pewnie setki modeli łóżek odpowiednich dla dzieci w różnym wieku. Nie mam specjalnego doświadczenia bo sam dzieci nie posiadam ale to jasne że producenci musieli tę grupę docelową uwzględnić.
Awatar użytkownika
DamianOmen

Postautor: anthropophagus » 16 lis 2016, 3:36

Nie wiem czy masz jakieś wstępne nastawienie ale naprawdę ciekawe są łóżka piętrowe drewniane. Ogólnie te piętrusy są bardzo lubiane przez młode osoby, doda to do pokoju takiego fajnego klimatu.
Awatar użytkownika
anthropophagus

Postautor: LeśnaKuropatfa » 16 lis 2016, 6:18

Też właśnie o tym myślałam – kup im piętrowe łóżko! Zobaczysz że im się spodoba a poza tym będzie więcej miejsca w pokoju na zabawę albo na inne umeblowanie.
LeśnaKuropatfa

Postautor: Przemek1984 » 16 lis 2016, 8:41

Jak mogę coś poradzić to nie decyduj za swoje dzieci. Najlepiej weź synów do sklepu niech obejrzą opcje i wybiorą to co im odpowiada. Unikniesz w ten sposób kwasów w domu – mówię z doświadczenia jako ojciec trójki ;)
Awatar użytkownika
Przemek1984

Wróć do Wasze zainteresowania

x