Strona 1 z 1

Jachtem po Adriatyku

Post: 21 kwie 2016, 1:51
autor: DamianOmen
Wpadłem na genialny pomysł. Chciałbym zabrać dziewczynę na tygodniowy rejs po Adriatyku. Oboje nie widzieliśmy nigdy Włoch ani Chorwacji więc warto będzie rozpocząć wycieczkę własnie od rejsu a potem wybrać się na podróż po lądzie. Wszystko już raczej mam zaplanowane, ale nie wiem na jaką firmę czarterującą się zdecydować. Co możecie mi polecić?

Jachtem po Adriatyku

Post: 21 kwie 2016, 2:54
autor: ANGELA
Hej! Fajny pomysł na wycieczkę :). W zeszłe lato mój chłopak zabrał mnie i paczkę znajomych na podobna wycieczkę i wiem że wyczarterował jacht w Grecji z firmy Pasat Charter. Łódź robiła olbrzymie wrażenie, posiadała wszelkie udogodnienia i luksusy. Było naprawdę niezwykle i magicznie :).

Jachtem po Adriatyku

Post: 21 kwie 2016, 3:49
autor: DamianOmen
Słyszałem o tej firmie, mają bardzo dobre opinie i z tego co widzę na ich stronie, jeśli chodzi o czarter jachtu Chorwacja ma bardzo dobre ceny :). Byłem ciekawy jaki jest stan wynajmowanych łodzi, więc dziekuje ze wyprzedziłas moje pytanie. Może ktoś jeszcze od nich wynajmował i mógłby coś powiedzieć?

Jachtem po Adriatyku

Post: 21 kwie 2016, 5:02
autor: kathina
Korzystam regularnie z ich usług i mogę tylko polecić bo jak zauważyłeś ceny są bardzo konkurencyjne, ilość dodatkowych usług potrafi zaskoczyć, a dostępność jachtów na całym świecie świadczy poważnie o firmie. Pozdrawiam.

Jachtem po Adriatyku

Post: 21 kwie 2016, 7:32
autor: DamianOmen
Dzięki za opinię. Rzeczywiście jachtów mają dużo..