Jachtem po Adriatyku

Jachtem po Adriatyku

Postautor: DamianOmen » 21 kwie 2016, 1:51

Wpadłem na genialny pomysł. Chciałbym zabrać dziewczynę na tygodniowy rejs po Adriatyku. Oboje nie widzieliśmy nigdy Włoch ani Chorwacji więc warto będzie rozpocząć wycieczkę własnie od rejsu a potem wybrać się na podróż po lądzie. Wszystko już raczej mam zaplanowane, ale nie wiem na jaką firmę czarterującą się zdecydować. Co możecie mi polecić?
Awatar użytkownika
DamianOmen

Jachtem po Adriatyku

Postautor: ANGELA » 21 kwie 2016, 2:54

Hej! Fajny pomysł na wycieczkę :). W zeszłe lato mój chłopak zabrał mnie i paczkę znajomych na podobna wycieczkę i wiem że wyczarterował jacht w Grecji z firmy Pasat Charter. Łódź robiła olbrzymie wrażenie, posiadała wszelkie udogodnienia i luksusy. Było naprawdę niezwykle i magicznie :).
Awatar użytkownika
ANGELA

Jachtem po Adriatyku

Postautor: DamianOmen » 21 kwie 2016, 3:49

Słyszałem o tej firmie, mają bardzo dobre opinie i z tego co widzę na ich stronie, jeśli chodzi o czarter jachtu Chorwacja ma bardzo dobre ceny :). Byłem ciekawy jaki jest stan wynajmowanych łodzi, więc dziekuje ze wyprzedziłas moje pytanie. Może ktoś jeszcze od nich wynajmował i mógłby coś powiedzieć?
Awatar użytkownika
DamianOmen

Jachtem po Adriatyku

Postautor: kathina » 21 kwie 2016, 5:02

Korzystam regularnie z ich usług i mogę tylko polecić bo jak zauważyłeś ceny są bardzo konkurencyjne, ilość dodatkowych usług potrafi zaskoczyć, a dostępność jachtów na całym świecie świadczy poważnie o firmie. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kathina

Jachtem po Adriatyku

Postautor: DamianOmen » 21 kwie 2016, 7:32

Dzięki za opinię. Rzeczywiście jachtów mają dużo..
Awatar użytkownika
DamianOmen

Wróć do Miejsca

x