Jaki kurier najtańszy? Szukam do stałej współpracy.

Postautor: kuroliszek » 24 maja 2016, 1:17

Szybkie pytanie i liczę na równie szybką odpowiedź. Jaki kurier jest najtańszy? Posiadam sklep internetowy gdzie sprzedaję akcesoria do rysowania i potrzebuję stałego kuriera, bo ilość zleceń przestaje pozwalać na tracenie czasu na poczcie.
Awatar użytkownika
kuroliszek

Postautor: DamianOmen » 24 maja 2016, 1:49

No jeżeli mogę ci polecić jakąś firmę kurierską to będzie to chyba taka jedna z krakowa. Wysyłam przez nich około 20-30 paczek tygodniowo i nigdy nie miałem problemu. Klienci zadowoleni z szybkiej przesyłki a przy tej ilości koszty nie są duże.
Awatar użytkownika
DamianOmen

Postautor: DonataN » 24 maja 2016, 3:02

Musisz pamiętać, że stawki dla firm są inne niż dla osób prywatnych. Zmienia się to także w przypadku wysyłania większej ilości paczek tygodniowo. Ja musiałem wysłać przesyłkę kurierską z Warszawy i zapłaciłem za nią prawie 20 procent drożej niż w przypadku firmy. Niestety dokładnego cennika nie znam.
Awatar użytkownika
DonataN

Postautor: sebagrzegorzewski » 24 maja 2016, 5:50

Znajdź sobie w internecie kalkulator przesyłek. A co do stałej współpracy to tylko najwięksi gracze na rynku. Podpiszesz umowę, kurier będzie u ciebie codziennie i dostaniesz też inne stawki za paczki. Przy wysyłaniu dużej ilości przesyłek niektórzy potrafią zarobić na każdej dodatkowe 5 zł :D
Awatar użytkownika
sebagrzegorzewski

Wróć do Zlecenia

x