OPINIE O SUNRISE SYSTEM?

OPINIE O SUNRISE SYSTEM?

Postautor: Przemek1984 » 18 sty 2021, 7:03

Cześć ludziska
Słuchajcie mam takie pytanie, chcę pójść ostro w marketing internetowy (na pewno jakieś SEO do tego może AdWords) myślałem nad Sunrise System. Ktoś może coś o nich powiedzieć, jakieś opinie? Fajnie jakby ktoś podzielił się opinią z własnego doświadczenia.
Awatar użytkownika
Przemek1984

OPINIE O SUNRISE SYSTEM?

Postautor: DonataN » 18 sty 2021, 9:13

Współpracuję z nimi od 2 lat i jestem mega zadowolony. Już na etapie negocjacji czułem, że „dobrze im z oczu patrzy” zero nachalności, wszystko na spokojnie omówione. Ogólnie po jakimś czasie miałem wrażenie, że rozmawiam z dobrym znajomym a nie firmą od pozycjonowania mojej strony :D Jeśli chodzi o efekty to też czuję, że mam większe zainteresowanie klientów, zresztą dostaję co miesiąc raporty od nich, także wiem że kasa nie idzie w błoto :D
Awatar użytkownika
DonataN

OPINIE O SUNRISE SYSTEM?

Postautor: sebagrzegorzewski » 18 sty 2021, 10:29

U mnie to samo co u kolegi wyżej. Akurat jestem właśnie na etapie ustalania szczegółów pozycjonowania mojej drugiej strony z Sunrisem. Jeszcze od siebie dodam, że na etapie wyboru firmy pozycjonerskiej chyba z 2 tygodnie poświęciłem na porównywanie umów wszystkich większych agencji SEO i ta z Sunrise była najbardziej rozsądna. Teraz się cieszę, że tyle wtedy nad tym siedziałem po pracy bo efekty mam rewelacyjne.
Awatar użytkownika
sebagrzegorzewski

OPINIE O SUNRISE SYSTEM?

Postautor: Przemek1984 » 18 sty 2021, 12:57

Dzięki za odpowiedź! A jeszcze podpytam ile czekaliście na pierwsze efekty? Ponoć trzeba czekać około 3 miesięcy, żeby coś się ruszyło.
Awatar użytkownika
Przemek1984

OPINIE O SUNRISE SYSTEM?

Postautor: sebagrzegorzewski » 18 sty 2021, 14:22

No w moim przypadku to właśnie było coś koło tego. Może nawet trochę szybciej, ale to też dużo zależy od branży w jakiej działasz.
Awatar użytkownika
sebagrzegorzewski

OPINIE O SUNRISE SYSTEM?

Postautor: DonataN » 18 sty 2021, 17:07

Ja chyba czekałem z 5 miesięcy na pierwsze skoki widoczności, ale podszedłem do tego na spokojnie. Sam kiedyś bawiłem się trochę z SEO i wiem jak to mniej więcej działa, trzeba cierpliwie do tego podejść, a efekty będą
Awatar użytkownika
DonataN

OPINIE O SUNRISE SYSTEM?

Postautor: Przemek1984 » 18 sty 2021, 20:06

Hej, @DonataN możesz powiedzieć coś więcej o tym SEO na własną rękę? Jak tak teraz myślę to może nie warto płacić zewnętrznej firmie tylko ogarnąć to we własnym zakresie. Jak dasz radę to podlinkuj jakieś tutoriale z yt, z których korzystałeś, będę wdzięczny
Awatar użytkownika
Przemek1984

OPINIE O SUNRISE SYSTEM?

Postautor: DonataN » 18 sty 2021, 22:27

Ja akurat byłem na paru szkoleniach z tego tematu, ale na youtubie pewnie coś byś znalazł. Od siebie tylko dodam, że nie polecam. Miotałem się przy tym strasznie, nocki to chyba co drugi dzień zarywałem i jedyne efekty jakie widziałem to wory pod oczami :D po pół roku odpuściłem i zleciłem temat do ogarnięcia Sunrisowi i mam spokój.
Awatar użytkownika
DonataN

OPINIE O SUNRISE SYSTEM?

Postautor: Przemek1984 » 19 sty 2021, 0:31

A ok, nie zdawałem sobie sprawy, że to tyle zajmuje. W takim razie dzięki za odpowiedź, bo planujemy akurat z narzeczoną wesele, także nawet bym nie znalazł czasu, żeby do tego przysiąść
Chyba pójdę w Twoje ślady @B i jakoś na dniach będę podpisywał umowę z Sunrisem.
Awatar użytkownika
Przemek1984

OPINIE O SUNRISE SYSTEM?

Postautor: DonataN » 19 sty 2021, 3:21

Myślę, że nie będziesz tego żałował (w sensie pozycjonowania ze ślubem to różnie bywa :D) tak czy inaczej szczęścia na nowej drodze życia
Awatar użytkownika
DonataN

Następna

Wróć do Usługi

x