Strona 1 z 1

Gdzie znajdę dobre pierogi w Warszawie?

Post: 07 cze 2017, 0:32
autor: kuroliszek
Nie wiem jak wam, ale mi już obrzydło całe to zagraniczne jedzenie, ile się człowiek uchodził po modnych dzisiaj knajpach, w których podają w sumie nie wiadomo co:D i jak to jeść:D dlatego chodzą mi po głowie od dłuższego czasu zwykłe, polskie pierogi. I stąd moje pytanie, gdzie znajdę takie najsmaczniejsze, które warto faktycznie zjeść.

Gdzie znajdę dobre pierogi w Warszawie?

Post: 07 cze 2017, 1:38
autor: nieprzenikniona
Hmm, takie pierogi to chyba tylko w domu można zrobić, bo jednak w lokalach to odmrażana masówka:/ nie raz się kuchenne rewolucje oglada to pokazują, jak wszystko idzie z zamrażalnika:/ Jeszcze pól biedy, gdy pierogi są zrobione faktycznie ręcznie, ale przecież oni czasem kupują gotowe i podają jako świeże:/

Gdzie znajdę dobre pierogi w Warszawie?

Post: 07 cze 2017, 3:47
autor: kuroliszek
No właśnie tego chciałbym uniknąć…

Gdzie znajdę dobre pierogi w Warszawie?

Post: 07 cze 2017, 5:55
autor: sebagrzegorzewski
To ja Ci zdradzę, gdzie można zjeść nalepsze pierogi w Warszawie:D I to nie żadna mrożona masówka, smak też sprawdzony bo kupuję tam często i jeszcze się nie zawiodłem. A i inni ludzie też dobre opinie wystawiają, zobacz sobie tu https://www.nalesnikarnia1.pl/opinie sporo opinie i praktycznie sam dobre, tak że ja tak samo polecam i myśle, że warto się skusić:)

Gdzie znajdę dobre pierogi w Warszawie?

Post: 07 cze 2017, 7:24
autor: Przemek1984
Cześć! Potwierdzam co mówi kolega wyżej, ja często w drodze z pracy do nich wpadam i zawsze po pierwsze jest dużo ludzi:D a po drugie jedzenie jest mega, jak u mamy można powiedzieć:D człowiek się naje, a ceny tez są ludzkie, tak że podpinam się do tego co pisał kolega.