Szukam firmy projektującej baseny w domach

Postautor: anthropophagus » 14 cze 2016, 3:12

witam wszystkich. Bardzo proszę o polecenie dobrej i sprawdzonej firmy która zajmuje się zaprojektowaniem i budową basenu w domu. Nie będzie to nic wielkiego, zwyczajny basen średnich rozmiarów w pomieszczeniu które jest wysokie i przygotowane do wniesienie duzych gabarytowo narzędzi i elementów. Proszę o szybkie odpowiedzi bo sprawa jest bardzo pilna.
Awatar użytkownika
anthropophagus

Postautor: nieprzenikniona » 14 cze 2016, 5:20

Hej! To chyba będzie dobry temat żeby zapytać o firmę montującą niedrogie rolety basenowe. Od dawna już myślę o zakupie czegoś takiego ale nigdy nie mogę znaleźć czasu na znalezienie specjalistów którzy by się podjeli takiego zlecenia. Prosze sie nie spieszyc i najpierw pomóc koledze bo wiem ze troche niegrzecznie siewepchnelam.
Awatar użytkownika
nieprzenikniona

Postautor: kuroliszek » 14 cze 2016, 7:59

To żaden problem bo wiekszosc firm obecnych na rynku oferuje miedzy innymi obie te usługi wiec da sieodpowiedziec obojgu za jednym zamachem. Do swojego basenu wynająlem bardzo dobrą firmę która policzyła sobie bardzo niską stawkę za całość prac a że mam też od nich rolety to od razu wstawię link, proszę: http://www.bio-baseny.pl/rolety-basenowe/. Robią naprawdę dobrą robotę i stosują bardzo dobre materiały i kleje. Polecam bo warto skorzystać z ich usług.
Awatar użytkownika
kuroliszek

Wróć do Usługi

x