Kto pomoże?

Kto pomoże?

Postautor: anastazjaP » 20 maja 2016, 4:35

Drodzy forumowicze! Jesteście moją ostatnią deską ratunku, cały dzień szukam na internecie jakiegoś adwokata z Łodzi. Już wpisywałam chyba wszyskie możliwe sekwencje ;P zacyznając od adwokat Łódź sprawy karne a kończąc na najlepszy łódzki adwokat. Bez sensu nie mogę się połapać na tych wszystkich stronkach. Nie znacie przypadkiem jakiegoś konkretnego adwokata?
Awatar użytkownika
anastazjaP

Kto pomoże?

Postautor: ANGELA » 20 maja 2016, 7:02

Do niedawna byłam w temacie bo załatwiał adwokat z Łodzi sprawy spadkowe mojej rodzinie. Profesjonalistów nie brakuje, to jest taki zawód, w którym każdy jest konkretnie wyedukowany i nie ma opcji na przekręty albo ściemy.
Awatar użytkownika
ANGELA

Kto pomoże?

Postautor: vulgaris » 20 maja 2016, 9:56

To prawda, podpisuję się pod słowami przedmówczyni. Ale w sumie teraz już coraz rzadziej mamy do czynienia z jakimiś przekretami lub brakiem wyedukowania w zawodach... no chyba ze byly one robione p znajomosci itd. Chociaz i to bym się kłócił.
Awatar użytkownika
vulgaris

Kto pomoże?

Postautor: ANGELA » 20 maja 2016, 10:41

Po znajomosci to po znajomosci, ale to juz tez odchodzi do lamusa. Poza tym mysle ze to wsyztko przereklamowane i rozglosnione przez media, ja sie nigdy z czyms takim nie spotkalam. A w niejedniej branzy mialam okazje szukac pomocy.
Awatar użytkownika
ANGELA

Wróć do Usługi

x