Firma oferująca nadzór księgowy w Sosnowcu.

Postautor: smerfetka » 21 mar 2016, 4:43

Od dłuższego czasu zajmuję się znalezieniem rzetelnego biura rachunkowego które podjęłoby się zadania nadzoru księgowego w firmie produkcyjnej posiadającej zespół księgowych. Sytuacja trochę wymusza takie rozwiązanie gdyż stan zdrowia głównego księgowego uniemożliwia mu pracę. Oczekiwałabym usług wypełniających tę lukę, czyli między innymi sporządzanie zestawień i deklaracji podatkowych. Proszę o poważne oferty.
Awatar użytkownika
smerfetka

Postautor: gorzowianka » 21 mar 2016, 5:36

Hej! W mojej firmie nie przewidywaliśmy stanowiska głównego księgowego bo w wypadku jego nieobecności wszystko zostaje sparaliżowane, a ja jestem kapitalistką i oczekuję wyników. W zwiazku z tym od dawna wspolpracuje z taxhome.com.pl i gdybym miała ponownie podejmować decyzję to nic bym nie zmieniła. Współpraca układa się świetnie, są wyniki więc czego więcej chcieć?
Awatar użytkownika
gorzowianka

Postautor: vulgaris » 21 mar 2016, 7:57

Takie rozwiązanie staje się coraz popularniejsze. Zajmuję się przedsiębiorstwami od trochę innej strony ale związanej z finansami itd i stwierdzam ze poleganie na firmach zewnetrznych znacznie zwieksza wydajnosc. Byc moze wynika to z wiekszego nastawienia na wynik, albo zażyłości miedzy pracownikami i znudzenia? Nie wiem ale na pewno jest to warte zbadania.
Awatar użytkownika
vulgaris

Wróć do Usługi

x