Poszukuje firmy do realizacji spotu reklamowego

Postautor: vulgaris » 03 lut 2016, 22:10

Witam wszystkich serdecznie. Poszukuje firmy, która potrafiłaby się podjąć realizacją spotu reklamowego i przedstawić portfolio naszej firmy. Nie chcę pisać za dużo szczegółów, ale chodzi o prezentacje ubrań i obuwia. Zależy mi na specjalistach, którzy mają duże doświadczenie i nie boją się podjąć ambitnego zadania.
Awatar użytkownika
vulgaris

Postautor: kuroliszek » 03 lut 2016, 22:35

Witaj. Według mnie jedną z najlepszych firm, której możesz zlecić takie zadanie to Woodpecker Motion Pictures ;) Robią rewelacyjne animacje trójwymiarowe i ich dotychczasowe doświadczenie jest naprawdę imponujące. Są odpowiedzialni m.in. za spot reklamowy Mistrzostw Europy 2016 w Piłce ręcznej, więc ambitnych zadań to się nie boją ;)
Awatar użytkownika
kuroliszek

Postautor: DamianOmen » 04 lut 2016, 0:14

O kurde, nawet nie pomyślałem o tym, że takie firmy perełki mamy w Polsce ;)
Awatar użytkownika
DamianOmen

Postautor: yggdrasil » 04 lut 2016, 2:19

Proszę opisać dokładnie o co chodzi, jestem osobą która amatorsko co nie oznacza, że nieprofejsonalnie zajmuje się sklejaniem filmów i chętnie przyjmuje zlecenia. Mogę dla Państwa wykonać nowatorski film reklamowy i to w dobrej cenie. Proszę o kontakt
Awatar użytkownika
yggdrasil

Postautor: vulgaris » 04 lut 2016, 3:30

Przykro mi, ale poszukuje firmy o najwyższym standardzie i dużym doświadczeniu. Nie mogę zaufać Panu nawet w kwestii podania dodatkowych informacji nt: naszej firmy. Ale dziękuję za propozycję. Tymczasem bardzo mnie zainteresowała podana firma, ponieważ ma bardzo bogate osiągnięcia w swojej działalności i jej spoty są bardzo dobre.
Awatar użytkownika
vulgaris

Postautor: gorzowianka » 04 lut 2016, 5:22

Ja z kolei jestem ciekawa czy spoty reklamowe w ogóle są efektywne. Owszem często przyciągają uwagę i są zrobione doskonale.. ale opłaca się tak bardzo inwestować w reklamę? Czasem mam wrażenie, że dużo osób nie ma nią pomysł i jest bo jest ;)
Awatar użytkownika
gorzowianka

Postautor: DonataN » 04 lut 2016, 8:03

Szacun za spot o piłce ręcznej i ogólnie piękną walkę biało czerwonych. Polska!!
Awatar użytkownika
DonataN

Postautor: smerfetka » 04 lut 2016, 10:15

Mi się wydaję, ze reklama zdecydowanie jest dźwignią do hanlu i zapewniam, że tak dużo firm by w nią nie inwestowała jakby było to nie opłacalne. Także myślę, że już lepiej jak firma dba o to żeby reklamy były jak najlepsze niż żeby były kiepskiej jakości i puszczano w telewizji w kółko to samo.
Awatar użytkownika
smerfetka

Wróć do Usługi

x