Gdzie znajdę dobre pierogi w Warszawie?

Postautor: kuroliszek » 07 cze 2017, 0:32

Nie wiem jak wam, ale mi już obrzydło całe to zagraniczne jedzenie, ile się człowiek uchodził po modnych dzisiaj knajpach, w których podają w sumie nie wiadomo co:D i jak to jeść:D dlatego chodzą mi po głowie od dłuższego czasu zwykłe, polskie pierogi. I stąd moje pytanie, gdzie znajdę takie najsmaczniejsze, które warto faktycznie zjeść.
Awatar użytkownika
kuroliszek

Postautor: nieprzenikniona » 07 cze 2017, 1:38

Hmm, takie pierogi to chyba tylko w domu można zrobić, bo jednak w lokalach to odmrażana masówka:/ nie raz się kuchenne rewolucje oglada to pokazują, jak wszystko idzie z zamrażalnika:/ Jeszcze pól biedy, gdy pierogi są zrobione faktycznie ręcznie, ale przecież oni czasem kupują gotowe i podają jako świeże:/
Awatar użytkownika
nieprzenikniona

Postautor: kuroliszek » 07 cze 2017, 3:47

No właśnie tego chciałbym uniknąć…
Awatar użytkownika
kuroliszek

Postautor: sebagrzegorzewski » 07 cze 2017, 5:55

To ja Ci zdradzę, gdzie można zjeść nalepsze pierogi w Warszawie:D I to nie żadna mrożona masówka, smak też sprawdzony bo kupuję tam często i jeszcze się nie zawiodłem. A i inni ludzie też dobre opinie wystawiają, zobacz sobie tu https://www.nalesnikarnia1.pl/opinie sporo opinie i praktycznie sam dobre, tak że ja tak samo polecam i myśle, że warto się skusić:)
Awatar użytkownika
sebagrzegorzewski

Postautor: Przemek1984 » 07 cze 2017, 7:24

Cześć! Potwierdzam co mówi kolega wyżej, ja często w drodze z pracy do nich wpadam i zawsze po pierwsze jest dużo ludzi:D a po drugie jedzenie jest mega, jak u mamy można powiedzieć:D człowiek się naje, a ceny tez są ludzkie, tak że podpinam się do tego co pisał kolega.
Awatar użytkownika
Przemek1984

Wróć do Usługi

x