Strona 1 z 1

Opinie o ZX Flux, czy to buty dla nastolatki?

Post: 09 kwie 2019, 22:10
autor: kuroliszek
Mam pytanie czy buty ZX Flux nadaja sie dla nastolatki? Ciekawy jestem waszych opinii, bo zastawiam sie czy nie kupic ich corce na prezent? Dobry pomysł co myslicie? Pozdrawiam!

Opinie o ZX Flux, czy to buty dla nastolatki?

Post: 10 kwie 2019, 0:56
autor: DamianOmen
o samych butach nic nie moge niestety powiedziec ale jedno ci powiem, na pewno nie kupuj nic z odzieży czy obuwia bez konsultacji, młodzież lubi wybrzydzać i jest nieprzewidywalna.

Opinie o ZX Flux, czy to buty dla nastolatki?

Post: 10 kwie 2019, 3:44
autor: Aleksandra666
Cos w tym jest, ale z drugiej strony zamawiając takie obuwie w sklepie internetowym ma sie az 30 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny, a nie ulega wątpliwosci, ze buty ZX Flux opinie mają bardzo dobre, wpływa na nie nie tylko ciekawy design i niebieski kolor, ale tez walory użytkowe takie jak wkładka OrthoLite czy podeszwa z pianka EVA.

Opinie o ZX Flux, czy to buty dla nastolatki?

Post: 10 kwie 2019, 6:10
autor: DonataN
Jesli juz mowimy o butach dla nastolatki to zwróć tez uwage na buty Gazelle opinie o tych butach mozesz sprawdzić na stronie https://ctxsport.com/produkt/buty-adidas-gazelle/, znajdziesz tez tam ich szczegółowy opis oraz zdjęcia, jest to kultowa lina obuwa znana na całym świecie znana od 30 lat, najlepiej oba modele pokaż córce i niech ona zdecyduje, ktore buty jej sie bardziej podobaja.