Czy plecak The North Face Vault dobrze się nosi?

Postautor: anastazjaP » 23 lut 2017, 1:48

Kolega podrzucił mi katalogi firm, które produkują plecaki. Wpadł mi w oko plecak firmy North Face, chciałamm zapytać, czy ktoś miał okazję go nosić. Chodzi o taki o kubaturze 26 litrów, czyli niezbyt duży.
Awatar użytkownika
anastazjaP

Postautor: DonataN » 23 lut 2017, 4:33

Ja miałem taki plecak. Własciwie to go jeszcze mam, ale rzadko używam, bo i chodzę w tereenie coraz mnie. Bardoz przyjemnie się go nosi. Kupiłem go w sklepi napieszo.pl kilka lat temu i praktycznie wyglada tak samo jak w dniu zakupu, czyli idealnie.
Awatar użytkownika
DonataN

Postautor: anthropophagus » 23 lut 2017, 5:22

Bo to jest po prostu markowy sprzęt. Z nim już tak jest, że czasami trochę drożej kosztuje jego zakup, ale w tym czasie zużyjesz trzy wersje nieco tańszego produktu. Nigedy nie warto oszczędzać na wygodzie i bezpieczeństwie, zwłaszcza jeśli takie ryzyko istnieje.
Awatar użytkownika
anthropophagus

Postautor: Alla8 » 23 lut 2017, 7:29

No przede wszystkim wędrówki w górach to wyzwanie, a ten plecak nosi się bardzo dobrze. Zobacz tutaj gdzie można go kupić napieszo.pl/plecaki-do-45-l/1722-plecak-the-north-face-vault-26l.html i za ile, praktycznie jak za darmo. Według mnie model The North Face Vault to bardzo dobry wybór, który polecam.
Awatar użytkownika
Alla8

Wróć do Sprzęt sportowy

x