Sprzedaż na wysokim poziomie.

Postautor: Drackonid » 06 wrz 2016, 23:06

Od niedawna w ramach naszej firmy działa grupa sprzedażowa, która ma za zadanie zmienić poziom sprzedaży do takiego, jakiego jeszcze wcześniej nie mieliśmy. Chciałbym, aby nastąpiło to możliwie szybko, ale bez odpowiedniego przygotowania zamiast sobie polepszyć możemy rynek po prostu zepsuć. Czy są jakieś szkolenia dla sprzedawców, ale takie, które można indywidualnie dopasować do potrzeb.
Awatar użytkownika
Drackonid

Postautor: vulgaris » 06 wrz 2016, 23:14

Bardzo rozasądne podejście pokazujesz. To bardzo przydatne w interesach i biznesie. Szkolenia jak najbardziej znajdziesz i dopasujesz do swoich potrzeb. Potrzebne jest oczywiście opracowania konkretnego zapotrzebowania i celu, jaki chcesz osiągnąć poprzez szkolenia.
Awatar użytkownika
vulgaris

Postautor: Drackonid » 07 wrz 2016, 0:38

Cel jest prosty i mam nadzieję, że uda się go zrealizować. Chodzi mi o podniesienie poziomui sprzedaży jak wspominałem. To generalnie dość trudne zadanie w branzy w jakiej dzialam i bez pomocy z zewnątrz wszystkie schematy mogą okazać się nic nie warte.
Awatar użytkownika
Drackonid

Postautor: nieprzenikniona » 07 wrz 2016, 2:30

Najgorsze co może być w świecie sprzedaży to powielanie utartych schematów. Jak dla mnie zawsze indywidualnie trzeba podchodzic do kazdego zagadnienia sprzedażowego, a szkoleń w biznesie nigdy za wiele i tutaj trzeba wprowadzac nowe rozwiązania.
Awatar użytkownika
nieprzenikniona

Postautor: Aleksandra666 » 07 wrz 2016, 3:19

Ja już wiele razy wprowadzalam u siebie w firmie grupy szkoleniowe i to wszystko zależnie od zadania, jakie było w danym momencie do wykonania. Nie robiłam tego w oparciu o konieczność podniesienia sprzedaży, bo to wiadomo, że jest głównym celem. Szkolić sprzedawców) trzeba zawsze, ale tylko korzystając z najlepszych trenerów.
Awatar użytkownika
Aleksandra666

Postautor: DamianOmen » 07 wrz 2016, 6:17

Powiem Wam tylko, że kiedys to miałem taką firmę szkoleniową, która robiła wszystko jak w podręczniku dla początkującego sprzedawcy. Generalnie amatorstwo pełną gębą i trzeba było jeszcze grube pieniądze im za to zapłacić.
Awatar użytkownika
DamianOmen

Postautor: vulgaris » 07 wrz 2016, 8:41

Jako szef powinieneś wiedzieć, że dobry trener może naprawdę wiele. Jeśli takiego znajdziesze to krótka jest droga do tego, żeby zwiększyć znacznie sprzedaż i poprawić wizerunek firmy.
Awatar użytkownika
vulgaris

Wróć do Biznes

x