Cy opłaca się inwestować w firmę, czy lepiej założyć nową?

Postautor: DamianOmen » 04 maja 2016, 4:46

Witam wszystkich, kochani, otóż niedawno wróciłem z zagranicy, gdzie zarobiłem trochę kasy. Wróciłem i co, firma żony dłabo prosperuje, a ja nie mogę nigdzie znaleźć pracy po tylu latach niepobecności w kraju. Mam dylemat, co zrobić, zainwestować w firmę żony, cz może lepiej dać sobi.e spokój i załóżyć zupełnie nową firmę? A wy co o tym myślicie, bardzo chętnie posłucham waszych rad?
Awatar użytkownika
DamianOmen

Postautor: yggdrasil » 04 maja 2016, 5:04

No wiesz koleś, na biznesie to ja się nie znam, ale jedno wiem, musisz przekalkulować, czy ratowanie upadającej firmuy Ci się kalkuluje, czy może rzeczyiście lepiej pomóc troche żonie, a nuż firma się dźwignie, ale kasę to ja bym włozył w nową firmę , takie jest moje zdanie, ale wiesz, decyzja należy do Ciebie.
Awatar użytkownika
yggdrasil

Postautor: Formosa_vC » 04 maja 2016, 5:37

No wiesz, założenie nowej firmy, to też jest jakieś ryzyko, bo noigdy nie wiesz w co jakim kierunku najlepiej pójść, ale wiesz zawsze możesz porradzic się specjalistów, najlepiej zajrzyj na bcadvisors.pl/pomoc-w-zalozeniu-firmy/ i zastanów się, na jaką pomoc profesjonalistów przy zakładaniu nowej firmy możesz liczyć, co powinieneś wziąć pod uwagę i jakie jest ryzyko niepowodzenia. A przede wszystkim najlepiej będzie jak już będziesz mieć jakiśpomysł na Twój nowy biznes.
Awatar użytkownika
Formosa_vC

Postautor: Alla8 » 04 maja 2016, 8:30

Słyszałam, że profesjonalne fimy pomagają tez w promowaniu nowej firmy i w wielu sprawach prawnych, myślę ze warto zainteresować się pomuysłem kolegi, zastanów się poważnie.
Awatar użytkownika
Alla8

Postautor: kathina » 04 maja 2016, 8:48

No tak ale ale ja myślę że firmę żony też warto ratować, BC Adwisors doradztwo gospodarcze w Poznaniu, to rzetelni profesjonaliści, którzy pomogą Ci nie tylko w napisaniu nowego biznesplanu, ale przeanalizują za i przeciw w firmie żony i postarają się pomóc, spróbuj, a będziesz mieć i swoją własna firmę a i żona będzie zadowolona zwe swojej działalności, powodzenia, trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
kathina

Wróć do Biznes

x