Nietypowe warunki transportu

Postautor: LeśnaKuropatfa » 31 lip 2016, 23:38

Dzień dobry.Mam pewną sprawę do Was. Nietypową albo typową. Sama nie wiem, nie mnie to oceniać. Chodzi o to mianowicie, że potrzebuję transportu. Ale to nie może być byle jaki transport. No w każdym razie nie chodzi tutaj o przewóz ludzi, więc autobus opada. O przewóz mebli ani nawet paczek poleconych też nie, więc zwykły kurier też się na nic tutaj nie zda. Chodzi o przewóz leków. A jak wiadomo niektóre leki muszą być przewożone w specjalnych warunkach i takich właśnie ja warunków oczekuję. Chodzi między innymi o odpowiednio niską temperaturę, żeby tej przesyłki nie trafił szlag. Bo jak temperatura nie będzie dobra, to leki będą do niczego.
LeśnaKuropatfa

Postautor: roomborac » 01 sie 2016, 2:09

Koleżanko znam sprawę doskonale. Sam kiedyś szukałem bardzo długo firmy, która może zapewnić przewożenie lekarstw w warunkach idealnych. Można naprawdę dostać na głowę jak się tego szuka, ale na szczęście jest kilka firm, które to robią. I rzeczywiście jest tak, że jak już się ktoś za to bierze to bardzo profesjonalnie i można na nich polegać całkowicie.
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2016, 10:30 przez roomborac, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
roomborac

Postautor: LeśnaKuropatfa » 01 sie 2016, 2:20

No ale co? Udało Ci się w końcu znaleźć jakaś firmę, którą możesz polecić z ręką na sercu i powiedzieć, że tak, warto? Bo wiesz, jednak leki, które się tak przewozi to do tanich raczej nie należą, a ja nie lubię marnować pieniędzy i leków, które w założeniu mają pomóc wrócić ludziom do zdrowia i nawet im często ratować życie…
LeśnaKuropatfa

Postautor: roomborac » 01 sie 2016, 4:22

No tak, znalazłem. Można na nich zawsze polegać i tak się składa, że współprace z nimi podejmuje zawsze jak tylko potrzebuje dostawy tego typu. Więc tak, mogę z ręką na sercu powiedzieć, że nimi akurat warto się zainteresować ;)
Awatar użytkownika
roomborac

Postautor: LeśnaKuropatfa » 01 sie 2016, 4:47

No okej, to teraz zdradź jeszcze, co to jest konkretnie za firma.
LeśnaKuropatfa

Postautor: roomborac » 01 sie 2016, 6:10

Nie wiem czy tak na forum publicznie mogę, ale dobrze, napiszę Ci. Chodzi tutaj o firmę trustlogistics.pl Oni w ofercie mają przewóz chłodniami właśnie i wygląda to całkiem całkiem. No i co najważniejsze – ceny mają również dobre.
Awatar użytkownika
roomborac

Postautor: LeśnaKuropatfa » 01 sie 2016, 7:34

Czyli przekonam się sama jak to wszystko wygląda i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Dzięki za wskazanie namiarów ;)
LeśnaKuropatfa

Wróć do Motoryzacja

x