Rozchodzące się tylnie koła - co to oznacza?

Postautor: Formosa_vC » 04 kwie 2016, 2:13

Hej! Mam pewien problem z Peugotem 206 który dosyć trudno mi opisać bo nie znam się na autach, ale w zasadzie to wygląda to tak jakby tylnie koła samochodu rozchodziły się pod wpływem załadowanego cięzaru, chociaz w aucie nic nie ma. Zakładam że to coś z zawieszeniem, tylko pytanie czy trzeba to robić, czy można tak jeździć?
Awatar użytkownika
Formosa_vC

Postautor: Drackonid » 04 kwie 2016, 3:23

Niestety z pewnością nie można tak jeździć bo jest to problem z tylną belką. Jeśli nic z tym nie zrobisz to z czasem auto bedzie nadawalo sie na szrot. Powinnas jak najszybciej znaleźć warsztat który zajmuje się napawami lub wymianą tej części, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Drackonid

Postautor: Formosa_vC » 04 kwie 2016, 3:40

Tak podejrzewałam :(, a jak jest koszt usunięcia usterki i czy znasz może warsztat w okolicach Wałbrzycha?
Awatar użytkownika
Formosa_vC

Postautor: Drackonid » 04 kwie 2016, 5:33

Jeśli wystarczy sama naprawa tylnej belki Peugeot 206 nie powinien skrobnąć wiele, o ile poszukasz dobrego fachowca. Jestem ze Świdnicy i mamy tu jeden z lepszych warsztatów w kraju zajmujacy sie regeneracjami i wymianami tej części, który jest również niedrogi. Ceny mają bardzo konkurencyjne a przekonałem sie o tym na własnej skórze jak przytrafiło mi się to w firmowym Berlingo. Szukałem i szukałem, a wszędzie rzucano mi ceny z kosmosu. Znajomy polecił mi tylnabelka.com gdzie za pół ceny zrobiono mi auto w bardzo krótkim czasie i z gwarancją na 3 lata. Jeżdżę 6 rok i wszystko śmiga aż miło.
Awatar użytkownika
Drackonid

Postautor: Formosa_vC » 04 kwie 2016, 6:41

Bardzo dziękuję za polecenie. Słyszałam że ta belka to droga sprawa, ale bardzo mnie uspokoiłeś. Dzięki.
Awatar użytkownika
Formosa_vC

Postautor: Drackonid » 04 kwie 2016, 9:09

Wiesz, każda naprawa coś tam kosztuje a każdy model ma swoją słabą stronę o którą trzeba dbać i ją regularnie serwisować, nic nie jest wieczne. Jeździsz autem, części sie zuzywają wiec siłą rzeczy wymian części nie da się uniknąć.
Awatar użytkownika
Drackonid

Wróć do Motoryzacja

x