Ile kosztuje lakierowanie błotnika?

Postautor: nieprzenikniona » 10 mar 2016, 6:17

Niestety przez nieuwagę przywaliłam w słupek na parkingu i porysowałam zderzak w samochodzie. Orientujecie się ile może kosztować lakierowanie tego elementu gdzieś w Warszawie albo pod Warszawą?
Awatar użytkownika
nieprzenikniona

Postautor: vulgaris » 10 mar 2016, 9:11

A jakim autem jeździsz, bo od tego też może zależeć cena usługi. Ogólnie usługi blacharsko lakiernicze nie należą do najtańszych, ale nawet przy naprawie nowego auta, lakierowanie błotnika nie powinno kosztować cię więcej niż 500zł. Chyba, że coś jest dodatkowego do roboty. Tak czy inaczej jak uszkodzenia są widoczne to radzę usunąć usterkę bo to nie tylko nieestetyczne, ale i szkodliwe dla blachy, która bez osłony szybko zacznie rdzewieć. A masz autocasco?
Awatar użytkownika
vulgaris

Postautor: Przemek1984 » 10 mar 2016, 9:22

Nie wiem czy musisz tylko lakierować zderzak, czy też będzie potrzebowała zrobić coś więcej, ale zajrzyj sobie na stronę auto-fit.eu/naprawy-blacharskie/ . Tutaj masz krótki opis usług blacharskich jednej z lepszych warszawskich firm zajmujących się takimi naprawami. U nich możesz polakierować każdy element auta i nie czekasz tygodniami na realizację usługi.
Awatar użytkownika
Przemek1984

Wróć do Motoryzacja

x