Problem właściciela francuskiego samochodu: gdzie można zregenerować tylną belkę w Warszawie? Proszę o pomoc

Problem właściciela francuskiego samochodu: gdzie można zregenerować tylną belkę w Warszawie? Proszę o pomoc

Postautor: kuroliszek » 16 lut 2017, 3:39

Witam Was serdecznie. Moja miłość do Francji znalazła spełnienie na wielu płaszczyznach, a jedną z nich jest francuska myśl motoryzacyjna. No ale delikatność i precyzja inżynierów z kraju Eiffla raczej nie sprawdza się na polskich drogach. Nie tak dawno temu w moim modelu obniżył się tył i wygląda to paskudnie, nie mówiąc o trudnym kierowaniu. To na pewno tylna belka. Chciałbym tylko zapytać o jakiś warsztat ze stolicy, który będzie mógł ją zregenerować.
Awatar użytkownika
kuroliszek

Problem właściciela francuskiego samochodu: gdzie można zreg

Postautor: anastazjaP » 16 lut 2017, 5:41

Hej! Miałam kiedyś podobny problem, więc nie musisz się martwić. Jeśli to naprawdę tylna belka Warszawa jest siedzibą tej firmy: serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-warszawa/. Właśnie oni naprawiali belkę w moim Citroenie i wszystko działa idealnie. :) Żadnych zgrzytów ani pisków już nie doświadczyłam.
Awatar użytkownika
anastazjaP

Postautor: kuroliszek » 16 lut 2017, 7:09

Bardzo Ci dziękuję. Sam pewnie bym ich nie znalazł… Widzę, że oferują naprawę tylnej belki w Warszawie, więc to strzał w dziesiątkę. :) A i ceny bardzo dobre.
Awatar użytkownika
kuroliszek

Postautor: anastazjaP » 16 lut 2017, 8:35

Bardzo proszę. Mam nadzieję, że będziesz zadowolony z ich usług przynajmniej tak bardzo jak ja.
Awatar użytkownika
anastazjaP

Wróć do Motoryzacja

x