Stylowy pendrive na prezent dla dziadka

Postautor: sebagrzegorzewski » 20 cze 2016, 1:59

hej. Mój dziadek to wbrew pozorom bardzo komputerowa osoba, gra nawet w gry online a jakby tego było mało to cały czas mnie wyciąga żeby w coś pograć :P. Jest niesamowity, naprawdę. Niedługo ma imieniny i pomyslałem że kupię mu jakiś bardzo fajny prezent, może np pendrive z jakimś ciekawym nadrukiem. Był leśniczym wiec moze jakaś ładna choinka albo coś takiego?
Awatar użytkownika
sebagrzegorzewski

Postautor: LeśnaKuropatfa » 20 cze 2016, 3:07

Choinka bedzie dziwnie wyglądać. Skoro był leśniczym to kup mu pendrive w drewnianej obudowie. Takie rzeczy wyglądają pięknie, a skoro dziadek przez tyle lat chronił lasów to na pewno będzie wzruszony i zadowolony. Mój kolega ma własnie coś takiego w kolorze dębu. Jest to piękny gadżet, który na bank przypadnie starszej osobie do gustu.
LeśnaKuropatfa

Postautor: sebagrzegorzewski » 20 cze 2016, 4:38

Jeśli cena byłaby rozsądna to na pewno bym się decydował. Gdzie mogę to kupić?
Awatar użytkownika
sebagrzegorzewski

Postautor: roomborac » 20 cze 2016, 7:25

Przedwczoraj widziałem coś takiego w sklepie Pendrive USB jak kupowałem kilka powerbanków z nadrukiem reklamowym do firmy. Lubię takie gadżety szczególnie kiedy mogę je dać klientom i zastanawiałem się czy nie wziąć kilka drewnianych pendrivów dla moich najlepszych klientów. Fajnie jest dostać coś tak pięknego, oryginalnego i eleganckiego.
Awatar użytkownika
roomborac

Wróć do Technologie

x