Nowoczesny dział IT.

Nowoczesny dział IT.

Postautor: DamianOmen » 19 maja 2016, 22:52

Chciałbym wdrożyć plan naprawczy w naszym przedsiębiorstwie, który ma za zadanie usprawnienie pracy poszczególnych działów. Szczególnie newralgicznym punktem jest nasz dział informatyczny, który nie zawsze sobie radzi z postawionymi problemami. Nie wiem, czy to brak czasu czy umiejętności naszych pracowników.
Awatar użytkownika
DamianOmen

Nowoczesny dział IT.

Postautor: DonataN » 19 maja 2016, 23:18

To masz niezły problem do rozwiązania. Teraz działy informatyczne są konstruowane nie w zależności od ogólnego zagadnienia komputerowego, ale raczej tego czym się zajmuje firma. Według mnie informatyk informatykowi nie jest równy, dlatego trzeba ich dobierać z rozmysłem, bo nie każdy poradzi sobie na danym stanowisku.
Awatar użytkownika
DonataN

Nowoczesny dział IT.

Postautor: smerfetka » 20 maja 2016, 1:29

Uważam podobnie jak kolega. Spotkałam w swoim życiu już wielu specjalistów od komputerów, ale nie każdy potrafił działać w danej branży. Są oczywiście przygotowani pod względem komputerów, ale niestety potrzeba czegoś więcej.
Awatar użytkownika
smerfetka

Nowoczesny dział IT.

Postautor: LeśnaKuropatfa » 20 maja 2016, 4:15

Zmienia się to wszystko. Coraz więcej firm rezygnuje z posiadania własnej grupy pracowników w tym dziale na rzecz usług zewnętrznych. Ja już dawno się zdecydowałam na tego rodzaju ruych. I sprawa wyglada naprawdę nieźle. Pozostawiłam na etacie jednego człowieka do zarządzania, pozostałe czynności wykonuje firma zewnętrzna.
LeśnaKuropatfa

Nowoczesny dział IT.

Postautor: Drackonid » 20 maja 2016, 6:38

Tak teraz wyglada nowoczesne przedsiębiorstwo. Malo ludzi dużo pracy i wszystko zarządzane na najwyższym poziomie. Taką opiekę informatyczną sprawuje firma wieza.pl, która kompleksowo może objąć swoim zarządzaniem zagadnienia informatyczne w przedsiębiorstwie.
Awatar użytkownika
Drackonid

Nowoczesny dział IT.

Postautor: Przemek1984 » 20 maja 2016, 7:29

Niedawno wydaw2ało mi się, że to całkiem nowa usługa, ale mój znajomy uświadomił mnie, że można było takie umowy podpisać dużo wcześniej. I co więcej mam potwierdzenie od znajomego, że oszczędności w sumie są całkiem spore.
Awatar użytkownika
Przemek1984

Nowoczesny dział IT.

Postautor: Aleksandra666 » 20 maja 2016, 8:47

Dużo jest jeszcze rzeczy o których człowiek nie ma pojecia. To są własnie elementy o jakich nie uczą na studiach, a które są potrzebne pracownikowi do skutecznej pracy. Wtedy poznaje się pracownika i jego umiejętności, jak potrafi znajdywać tego rodzaju rozwiązania.
Awatar użytkownika
Aleksandra666

Wróć do Technologie

x