Montaż szamba?

Montaż szamba?

Postautor: DamianOmen » 12 kwie 2016, 3:16

Cześć. Pomagałem znajomemu z Warszawy betonowe szambo montować, ale tak to zamontowaliśmy, że podobno niedawno wszystko pękło i mi mówił, że tragedia, wszystko się rozlało itp. hehe, cóż, tak to jest jak się biorą dwaj pseudofachowcy z tej dziedziny do roboty. Ale chciałem was zapytać, czy wy też mieliście podobne przygody??
Awatar użytkownika
DamianOmen

Montaż szamba?

Postautor: Przemek1984 » 12 kwie 2016, 4:07

Straszna przygoda :P Normalnie tak emocjonująca, że Twój znajomy będzie mógł opowiadać o niech jeszcze swoim wnukom i prawnukom.
Awatar użytkownika
Przemek1984

Montaż szamba?

Postautor: kuroliszek » 12 kwie 2016, 5:52

A tam, ja lubię takie historie, jak ktoś coś próbował majsterkować i się wszystko popsuło itp. :P mega mnie to śmieszy.
Awatar użytkownika
kuroliszek

Montaż szamba?

Postautor: sebagrzegorzewski » 12 kwie 2016, 6:35

ja zamawiałem jednokomorowe betonowe szambo w Łodzi od jednej dobrej i sprawdzonej firmy i nie mieliśmy takich przygód jak Wy. Nie ma co oszczędzać na takim czymś, lepiej żeby jakaś dobra firma przyjechała i to zrobiła niż samemu zepsuć całą robotę i potem jeszcze płacić dodatkowo za poprawki itp.
Awatar użytkownika
sebagrzegorzewski

Montaż szamba?

Postautor: Drackonid » 12 kwie 2016, 8:10

TO jest Fakt ;/ ja wziąłem sąsiada do prac wykończeniowych u siebie w domu i wziął co prawda tyle co na flaszke itp. ale tak mi sknocił robotę.. nie ma co oszczędzac. Bo tylko może to oznaczać nowe koszta i problemy w przyszłości.
Awatar użytkownika
Drackonid

Wróć do Technologie

x