Jakie suplementy stosujecie na potencję?

Postautor: Drackonid » 15 gru 2016, 0:36

hej, kto mi podpowie jakie suplementy diety warto stosować na potencję i gdzie niedrogo można je dostać? Zależy mi na czymś bezpiecznym i najmniej inwazyjnym, ale jednoczesnie skutecznym i szybkim. Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Drackonid

Postautor: kathina » 15 gru 2016, 3:06

Polecam zajrzeć tutaj: http://potency-pills-rank.pl/najlepsze-srodki-na-potencje/. Znalazłam tam skuteczne suplementy na potencję dla męża który ma hopla na punkcie zdrowego trybu życia i zdrowej żywności. Od czasu kiedy je stosuje wyglada na to ze czuje sie o wiele lepiej, a forma w „tych” sprawach również na plus. O inwazyjność i bezpieczenstwosie nie martw bo są tam tylko sprawdzone suplementy.
Awatar użytkownika
kathina

Postautor: vulgaris » 15 gru 2016, 3:16

Jak pokazuje przypadek twojego meza nawet zdrowy tryb zycia i odzywiania nie mają wiekszegowplywu na potencję. Tłumaczyłem to kumplom którzy robili sobie ze mnie jaja ze biore takie leki, a jak przyszla na nich pora to role sie odwróciły i teraz pytaja mnie co ma najwiekszaskutecznosc :P. Życie ;]
Awatar użytkownika
vulgaris

Postautor: Przemek1984 » 15 gru 2016, 6:09

Mnie to nie śmieszy bo problem jest poważny. Sporo rzeczy i metod spróbowałem żeby coś w tym kierunku u siebie poprawić ale tylko suplementy okazały się skuteczne. Co do potency-pills-rank.pl to również polecam bo jakby nie patrzeć jest to najwieksza i najbardziej rzetelna baza wiedzy. A tak w ogóle to głowa do góry, tylu facetom to pomoglo wiec i u ciebie bedzie dobrze.
Awatar użytkownika
Przemek1984

Postautor: kuroliszek » 15 gru 2016, 7:11

Nie jestem jakoś szczególnie załamany ale wolałbym już mieć to za sobą. Bardzo dziekuje za pomoc i duzo konkretów bo dzieki wam wiele siedowiedzialem. 3majcie się :)
Awatar użytkownika
kuroliszek

Wróć do Zdrowie

x