Zabiegi zbawienne dla ciała... i duszy.

Postautor: nieprzenikniona » 24 sie 2016, 1:34

Cześć, dziewczyny! Czy patrzycie na wygląd? Taka kwestia pojawia się na forach i w dyskusjach międzyludzkich bardzo często.. Wszyscy zarzekają się, że nie patrzą na wygląd ale czy Wy też uważacie, że jest to kompletna bzdura? Przecież wygląd w dużym stopniu odzwierciedla to, jaki człowiek ma charakter. Oczywiście chodzi mi o ten wygląd, na jaki mamy wpływ. Jak ktoś ma suchą cerę to może coś z tym zrobić, no a jak ktoś ma załóżmy krzywy nos to wiadomo, że to nie jego wina. Mam nadzieję, że dobrze mnie zrozumiecie :)
Awatar użytkownika
nieprzenikniona

Postautor: Drackonid » 24 sie 2016, 2:27

Zgadzam się z Tobą.
Awatar użytkownika
Drackonid

Postautor: gorzowianka » 24 sie 2016, 2:51

Podoba mi się Twój pogląd. Masz rację. I ładnie to nazwałaś: ‘’Zabiegi zbawienne dla ciała i duszy’’. Ja także uważam, że ciało i dusza to jedność, że mając zaniedbany wygląd, także tacy jesteśmy w środku. Ja lubię organizować sobie wieczorki spa w domu. Jeśli człowiek umie zadbac o siebie, będzie umiał zadbać także o innych – z takiego założenia wychodzę :)
Awatar użytkownika
gorzowianka

Postautor: kathina » 24 sie 2016, 5:25

Ja uważałam, że na upływający czas nie mamy wpływu. A jednak! Kolagen naturalny Platinum przyspiesza procesy regeneracji i wpływa znakomicie na kondycję skóry, na jej wygląd. Czuję się świeża, młoda i atrakcyjna. A niektóre moje koleżanki uważają, że jak mają czterdzieści lat to już najlepiej do grobu się położyć. Denerwuje mnie takie myślenie. Istnieją kosmetyki, dzięki którym nawet dojrzała cera może równać się z młodzieńczą skórą!
Awatar użytkownika
kathina

Postautor: anastazjaP » 24 sie 2016, 7:28

O tak, taki efekt można osiągnąć używając kremu nawilżającego z kolagenem . Ja po kilkumiesięcznym stosowaniu go, czuję się jak nowo narodzona! Więc jak najbardziej ma to wpływ nie tylko na skórę, ale na samopoczucie i poczucie wartości – również. Colway Sklep zawsze będzie moim numerem jeden, bo wiele mu zawdzięczam, jak widać :).
Awatar użytkownika
anastazjaP

Wróć do Zdrowie

x