Szukam dentysty w Poznaniu

Postautor: nieprzenikniona » 11 kwie 2016, 20:21

Hejo. Sprawa wygląda tak, że szukam obecnie jakiegoś polecanego dentysty w Poznaniu. Niestety, należę do tych, którzy panicznie i chorobliwie się boją dentystów i najchętniej tobym sobie sama zęba nitką wyrwała, gdybym mogła, ale no wreszcie nadszedł czas, żeby odwiedzić dentystę, bo tam się niedobre rzeczy dzieją. Ktoś ma podobnie? Jeśli tak, to będę wdzięczna za wszelkie rady, jakich mi udzielicie, albo jak wskażecie konkretne jakieś gabinety, gdzie bym mogła iść i gdzie wiecie, że nie bałabym się aż tak bardzo, bo chociaż ludzie są na tyle mili i ładni, że strach chociaż ucieka trochę. Bo naprawdę, chyba oszaleję.
Awatar użytkownika
nieprzenikniona

Postautor: Przemek1984 » 11 kwie 2016, 21:56

Cześć. No ja mam podobny problem. Na samą myśl o dentyście mi się nogi uginają. A pomyśl sobie, że musiałem skorzystać z zabiegów stomatologii estetycznej, więc tam już naprawdę robili o wiele rzeczy, niż zwykle się robi na normalnej wizycie kontrolnej. Trochę się nade mną pastwili, ja jakieś tabletki na uspokojenie brałem, ale jakoś przeżyłem, a to dzięki temu, że wybrałem dość dobry gabinet. No i jestem bardzo zadowolony, teraz już o wiele mniej, prawie wcale, boję się tam chodzić, bo zawsze jest fajna atmosfera, dentyści dobrzy i zawsze dobrze wszystko zrobione.
Awatar użytkownika
Przemek1984

Postautor: nieprzenikniona » 11 kwie 2016, 22:35

Ooooo... No to teraz powiedz mi szybko, który stomatolog Poznań może mi uczynić miejscem idealnym do leczenia zębów. Bo tak trochę mam obawy, że samej mi się znaleźć nie uda i tak będę cierpieć z bolącymi zębami nie wiem, jak długo. A chciałabym mieć to już z głowy wreszcie. \
Awatar użytkownika
nieprzenikniona

Postautor: Przemek1984 » 12 kwie 2016, 1:34

Hm, no to jak chcesz, to mogę Ci zdradzić tych, do których ja chodzę. Tam zawsze jest duże zainteresowanie, myślę, że to właśnie przez takich jak my, którzy chcą mieć dobrze zrobione.
Awatar użytkownika
Przemek1984

Postautor: nieprzenikniona » 12 kwie 2016, 2:58

No tak, chcę, dlatego o tym pisałam w poprzednim poście. :D
Awatar użytkownika
nieprzenikniona

Postautor: Przemek1984 » 12 kwie 2016, 3:11

No to ten stomatolog jest na Grunwaldzie. Gabinet nazywa się Bajkodent. Chyba bez problemu sobie zajdziesz, jak już masz namiary.
Awatar użytkownika
Przemek1984

Postautor: nieprzenikniona » 12 kwie 2016, 5:46

Bardzo Ci dziękuję. Teraz już będę na pewno zadowolona. Dam Ci potem znać, jak było. :D
Awatar użytkownika
nieprzenikniona

Postautor: Przemek1984 » 12 kwie 2016, 8:32

Daj, koniecznie daj, bo aż sam jestem ciekawy. :D
Awatar użytkownika
Przemek1984

Wróć do Zdrowie

x