Suplementacja diety

Suplementacja diety

Postautor: Drackonid » 10 kwie 2016, 4:30

Siema wszystkim! Więc ostatnio stwierdziłem, że nie tylko siłka, ale trzeba też nieco bardziej zadbać o to, żeby być zdrowym. Wiadomo, co to za góra mięśni, cobyle katar ją rozłoży, co nie? ;) Więc sprawa wygląda tak. Wiadomo, nie chodzi o białka, czy cokolwiek inego, tylko raczej jakieś witaminy i minerały, żeby je przyjmować. Co polecacie?
Awatar użytkownika
Drackonid

Suplementacja diety

Postautor: vulgaris » 10 kwie 2016, 6:10

O rany… ja to przede wszystkimna Twoim miejscu odstawiłbym te bialka i cokolwiek innego tam łykasz na porost ciała, bo to raczej nic dobrego ci nie przyniesie. Co do zaś witamin i mikroelementów, to najlepiej je pozyskiwać z pożywienia.
Awatar użytkownika
vulgaris

Suplementacja diety

Postautor: Drackonid » 10 kwie 2016, 8:30

Ja Ci się w życie nie ładuję, to i Ty daj se na luz, co? A to, że z jedzenia, to wiadomo, że trzeba się tam zdrowo odżywiać, dlatego kurczaczek i ryż jest w cenie wciąż. Ale tez i wiem, że przecież z tego wszystkiego nie bedzie pełni witamin. Dlatego myśle nad jakimiś tabletkami raczej.
Awatar użytkownika
Drackonid

Suplementacja diety

Postautor: Aleksandra666 » 10 kwie 2016, 10:01

… No dobra. Więc tak, jak chcesz na przykład wzmocnić zdrowie i koncentrację, to chyba najlepiej zażywać magnez i cynk. Jak sobie poszperasz na stronie aptekamini.pl/category/bez-recepty-witaminy-i-mineraly to dowiesz się jeszcze, jakie witaminy będą dla Ciebie najlepsze. Wszystko zależy od tego, ile z Twoją dietą przyjmujesz jednocześnie witamin i z jakich grup. Suplementacji powinny podlegać przede wszystkim te, których Ci brakuje w codziennym pożywieniu.
Awatar użytkownika
Aleksandra666

Suplementacja diety

Postautor: Drackonid » 10 kwie 2016, 12:16

No ja tam myśle, że warto każdych po trochu łykać, co nie? Bo to im więcej, tym lepiej.
Awatar użytkownika
Drackonid

Suplementacja diety

Postautor: vulgaris » 10 kwie 2016, 12:42

Nie wiem, jak koleżankę, ale mnie wywody kolegi zmuszą do zażywania leków z tej grupy: aptekamini.pl/category/bez-recepty-dobre-samopoczucie-bezsennosc-stres. :D Słuchaj, w żadnym przypadku im więcej, tym lepiej. Nawet nadmiar pieniędzy potrafi być zły. A nadmiar witamin prowadzi do hiperwitaminozy, która ma powazne konsekwencje. Oczywiście, warto łykać określone minerały i witaminy, które na przykład gożej się przyswajają z pożywienia. Ale nie wszystkie.
Awatar użytkownika
vulgaris

Suplementacja diety

Postautor: Aleksandra666 » 10 kwie 2016, 14:19

Ja doskonale kolegę rozumiem… no ale nic… chłop chciał informacji, to ma.
Awatar użytkownika
Aleksandra666

Suplementacja diety

Postautor: Drackonid » 10 kwie 2016, 15:09

No właśnie… więc tam nie mardzucie, a za odpowiedź ślicznie dziękuje ;) Nara
Awatar użytkownika
Drackonid

Wróć do Zdrowie

x