Problem z tatą

Problem z tatą

Postautor: nieprzenikniona » 10 mar 2016, 2:14

Cześć. Czuję, jak rozpada się moja rodzina. Wszystko dzieje się przez ojca, jest egoistą i nie zanosi się, aby pokonał tę okropną wadę w sobie. Chodzi o to, że on pije. Codziennie. Nie ma dnia, kiedy nie bełkotałby przeprosin, śmierdząc wódą na kilometr. On tego nie kontroluje. Nienawidzę go. Przez niego odwrócili się ode mnie znajomi, zerwał ze mną chłopak. Czy całe moje żyucie będzie tak wyglądało?
Awatar użytkownika
nieprzenikniona

Problem z tatą

Postautor: ANGELA » 10 mar 2016, 3:03

Nie możesz pozwolić, by ojciec zniszczył Ci życie swoim alkoholizmem.
Awatar użytkownika
ANGELA

Problem z tatą

Postautor: yggdrasil » 10 mar 2016, 5:01

Egoistką to jesteś Ty. Ojciec niszczy rodzinę, nie kontroluje picia, owszem, bo jest osobą nieszczęśliwą i uzależnioną. Trzeba mu pomóc, a nie obarczać całą winą, nienawidzić. Istnieją ośrodki uzależnień od alkoholu – wystarczy poprosić o pomoc. Wejdź na stronę internetową ośrodka: Alkoholterapia.pl i poczytaj, porozmawiaj. Skąd jesteś? Klinika mieści się w Poznaniu.
Awatar użytkownika
yggdrasil

Problem z tatą

Postautor: nieprzenikniona » 10 mar 2016, 6:04

Mieszkam pod Poznaniem. Może masz trochę racji, ale ja naprawdę już nie mam siły.
Awatar użytkownika
nieprzenikniona

Problem z tatą

Postautor: ANGELA » 10 mar 2016, 8:52

Bardzo jest mi Ciebie żal.
Awatar użytkownika
ANGELA

Problem z tatą

Postautor: Drackonid » 10 mar 2016, 10:53

Jeśli chodzi o leczenie alkoholizmu Poznań może być dla Ciebie (a raczej dla Twojego taty) początkiem nowej drogi. Daleko nie macie, a tu właśnie mieści się wspomniany wyżej ośrodek. Trzymam kciuki za całą Twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Drackonid

Wróć do Zdrowie

x