Strona 1 z 1

Czy lubicie baleriny?

Post: 15 cze 2016, 1:30
autor: nieprzenikniona
Co myślicie o balerinach? Dla mnie to idealne buty, które pasują niemal do wszystkiego, zwłaszcza do letnich sukienek. Są super lekkie i bardzo wygodne. Wiem jednak, że część dziewczyn chodzi praktycznie tylko w butach na obcasach, nie tęsknice czasem za wygodą płaskiej podeszwy?

Czy lubicie baleriny?

Post: 15 cze 2016, 3:51
autor: anastazjaP
To prawda, że płaska podeszwa jest bardzo wygodna, ale takie buty nie do wszystkiego pasują, zwłaszcza jak chcesz elegancko wyglądać. Fakt, faktem ja też lubię baleriny sklep, w którym można znaleźć dużo tego typu butów na pewno będzie cieszył się dużym zainteresowaniem młodych dziewczyn, bo są to buty dedykowane głównie dla nich. Jak pójdziesz do pracy w biurze lub zaczniesz się ubierać bardziej oficjalnie/elegancko to pewnie przerzucisz się na botki, szpilki lub innego rodzaju buty na obcasie.

Czy lubicie baleriny?

Post: 15 cze 2016, 6:04
autor: Aleksandra666
Ja jestem zwolenniczką wysokich butów na obcasie, dlatego lubię oglądać różnego rodzaju kozaczki w sklepach www, ale rzeczywiście do wiosennych i letnich sukienek baleriny pasują znakomicie. Niestety nie mam zbyt długich nóg i ogólnie jestem dosyć niska, dlatego w butach bez obcasów czuję się zwyczajnie źle i nigdy ich nie używam, choć czasami miałbym na to ochotę.